Hlavní navigace

Kolem Seidla samá ženská!

[Tisková zpráva] V pondělí 22. listopadu se to v oblíbeném denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice nepřestane hemžit kolem doktora Seidla ženskými! A Seidl se ještě zapotí, nebude to mít jednoduché! Přijede totiž maminka!

Sdílet

Praha 19. listopadu 2010 – A další žena po Seidlově boku! Tentokrát jde ale o maminku! A že bude o rozruch postaráno. Rodinný anděl strážný, babička Amálie Seidlová, přijede na inspekci nového bytu. Přiveze Seidlům velký talisman, který má rodinu chránit od všeho zlého a negativního. S její vírou v alternativní medicínu a tajemné síly si užijí ještě nejen Seidlovi. A budou se dít kouzla? Díky veselé povaze s ní snacha Marta a vnuk Miky skvěle vycházejí. Ale co na to doktor Seidl? Role Amálie Seidlové se s gustem chopila herečka Dana Syslová.

Dana Syslová, která v oblíbeném denním seriálu Ulice ztvárňuje babičku Amálii Seidlovou, vystudovala DAMU. Ještě před dokončením studií však získala angažmá v Městských divadlech pražských, kde působila 30 let. V roce 2006 obdržela dabingovou Cenu Františka Filipovského. Diváci ji mohli vidět např. v příběhu Bota jménem Melichar nebo v seriálech Létající Čestmír a My holky z městečka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).