Hlavní navigace

Kolo štěstí a pomoci již dnes na TV Nova

[Tisková zpráva] TV Nova ve spolupráci se společností Mountfield přináší jedinečný pořad, který chce pomáhat potřebným, s názvem Kolo štěstí a pomoci. Ode dneška po dobu 58 dnů bude vylosován vždy finanční příspěvek konkrétním nadacím a charitativním projektům. Následně bude denně vylosován výherce rodinného vozu. TV Nova bude pořad vysílat každý všední den v podvečer.

Sdílet

Praha, 3. ledna 2011 – Mimořádný projekt Kolo štěstí a pomoci, jehož cílem je pomáhat potřebným a dělat lidi šťastnými, startuje již dnes, v pondělí 3. ledna 2011, na obrazovkách televize Nova. TV Nova ho realizuje ve spolupráci se společností Mountfield.

Během 58 dnů vylosují známé osobnosti na Kole štěstí a pomoci finanční částku, která pomůže konkrétní nadaci či charitativnímu projektu. Poté převezme V.I.P host z rukou moderátora symbolický šek na charitativní projekt, který bude moci krátce představit televizním divákům. V druhé části pořadu bude vylosován výherce rodinného vozu. V posledním dílu bude losováno „charitativní auto“, tzn. že jedna z nadací a charitativních projektů, které se v pořadu objevily, získá pro svou činnost osobní automobil.

V.I.P host zatočí Kolem štěstí a pomoci a vytočený údaj, vyjádřený v procentech, určí výši finančního příspěvku. Maximální částka 100 000 korun (100 %) se vyskytuje na Kole štěstí a pomoci třikrát, minimální 40 000 korun (40 %) pouze jednou.

V roli moderátorů se postupně vystřídají herec a moderátor Snídaně s Novou Tomáš Krejčíř a tváře úspěšného seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 – představitel doktora Čestmíra Mázla Petr Rychlý a Bára Štěpánová, která ztvárňuje novou vrchní sestru Babetu Trefnou.

Jako první roztočí dnes Kolo štěstí a pomoci moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová a bude točit pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Prvního výherce osobního automobilu vylosuje herečka Jiřina Bohdalová. Jako V.I.P hosté se vystřídá řada známých osobností (herci, zpěváci, sportovci atd.), kteří mohou, ale nemusí být tváří konkrétního charitativního projektu, i odborníci (lékaři a vědecké kapacity), jež jsou většinou s danou nadací či projektem úzce spojeni.