Hlavní navigace

Komedie na Nova Cinema druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem večera

[Tisková zpráva] Filmový kanál Nova Cinema si připsal na konto další úspěch. Klasická česká letní komedie Slunce, seno, jahody, kterou vysílala v sobotu 8. října 2011 od 20 hodin, dosáhla v cílové skupině D 15-54 podílu na sledovanosti 20,20 %. Tento pořad se tak stal druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem večera v kategorii D 15-54 let (od 20:00).

Sdílet

Praha, 10. října 2011 – Nezapomenutelná komedie režiséra Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody, kterou vysílal filmový kanál Nova Cinema v sobotu 8. října 2011 od 20 hodin, dosáhla v cílové skupině D 15–54 podílu na publiku 20,20 %. V cílové skupině diváků starších 15 let dosáhla podílu na sledovanosti 15,80 % a nenechalo si ji ujít téměř šest set tisíc (585 tis.) dospělých diváků. Stala se tak druhým nejúspěšnějším nezpravodajským pořadem večera, vysílaným v tomto čase.

Velmi úspěšná letní komedie režiséra Zdeňka Trošky z roku 1983 Slunce, seno, jahody je natočena a situována do jeho rodné jihočeské vesnice Hoštice u Volyně. Hrají v ní herci i neherci a jako kompars vystupuje prakticky celá vesnice. Zápletka se točí okolo studenta Šimona Pláničky, který do chce v místním kravíně experimentovat. Zpočátku o tom nechce nikdo ani slyšet, ale vše se změní, když se po vsi rozkřikne, že je synem krajského funkcionáře. Okolo ústředního motivu se odehrává spousta humorných situací, nechybí tu ani láska a žárlivost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).