Hlavní navigace

KOMIX, SAP a HP společně otevřely nové democentrum pro testování SAP

[Tisková zpráva] Praha, 29. června 2010 – V polovině června bylo v Praze otevřeno nové democentrum pro testování SAP, které vzniklo díky spolupráci firem KOMIX, SAP a HP. Cílem tohoto společného projektu je především ukázat zákazníkům možnosti zefektivnění procesů testování SAP, jak dosáhnout optimalizace v dané oblasti testování a jak celý proces testování dále podpořit efektivními softwarovými nástroji. Služby democentra budou zahrnovat jak bezplatné pravidelné semináře, tak přípravu akcí na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.

Sdílet

Služby democentra budou probíhat na dvou úrovních. Výše zmíněná trojice společností bude pořádat pravidelné půldenní semináře, které budou pro registrované účastníky zcela zdarma. Program zahrnující jednotlivé oblasti testování je v tuto chvíli naplánován do jara příštího roku a bude upravován a doplňován tak, aby odpovídal preferencím a potřebám zákazníků. Aktuální témata jednotlivých seminářů jsou následující:

  • Základy funkčního testování s využitím SAP Quality Center by HP
  • Automatizace testování SAPu s využitím HP Bussines Process Testing a SAP TAO
  • Zátěžové testování SAPu s využitím SAP LoadRunner by HP
  • Příprava testovacích dat pomocí SAP TDMS
  • Organizace a řízení testů s využitím SAP Solution Manager – napojení na SAP Quality Center by HP
  • Funkční testování s využitím SAP SM

Druhou hlavní náplní nového democentra bude organizace akcí dle konkrétních požadavků zákazníka zaměřených na názorné předvedení řešení od některé ze zapojených firem. V takovém případě bude zákazníkovi odborným konzultantem předvedena metodika správného řešení dané problematiky.

Na celé činnosti democentra se podílí společnosti KOMIX, HP a SAP. KOMIX do projektu democentra přináší znalosti a zkušenosti v oblasti testování a dohlíží na automatizované, zátěžové a funkční manuální testy. Zároveň zprostředkovává a spravuje prostředí a připravuje předváděcí projekty. Společnost SAP v rámci projektu poskytuje know-how v oblasti ERP, metodiky a znalosti business procesů a dále poskytuje licence svých produktů a podílí se na instalaci a údržbě prostředí. HP pak do projektu democentra přináší své znalosti a zkušenosti v oblasti testovacích nástrojů a poskytuje licence nástrojů na podporu testování.

O společnosti SAP:
SAP je největším světovým poskytovatel aplikačního softwaru pro podniky a organizace všech velikostí. Subjektům působícím ve více než 25 oborech umožňují řešení SAP být nejlépe řízenými organizacemi svého druhu. Společnost SAP má více než 95 tisíc zákazníků ve 120 zemích a její akcie jsou obchodovány na několika světových burzách – včetně Frankfurt Stock Exchange a NYSE – pod kódovým označením „SAP“. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala přibližně 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Portfolio SAP BusinessObjects mění způsob fungování organizací prostřednictvím propojení lidí, informací a podnikání. Díky otevřeným řešením, která pracují v heterogenních prostředích a v oblastech jako jsou „business inteligence“, řízení informací, řízení výkonnosti firem a kontrola, řízení rizik a dodržování standardů, umožňuje portfolio SAP BusinessObjects organizacím každodenně uskutečňovat jejich vytýčené strategie.

Více informací najdete na www.sap.com.

O společnosti KOMIX:
Česká společnost KOMIX s.r.o. je systémovým integrátorem zaměřeným na poskytování ucelených řešení informačních systémů od analýzy informačních potřeb podniků přes vývoj, testování a implementaci, až po dlouhodobou podporu a další rozvoj řešení. Kromě kompletní dodávky informačních systémů na klíč včetně jejich následného rozvoje a podpory provozu společnost implementuje i standardizovaná řešení z oblastí zpracování kontaktů a řízení komunikace se zákazníky, správy webového obsahu, plánování a řízení projektů. Na trhu působí od roku 1992. Více informací najdete na www.komix.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).