Hlavní navigace

KOMIX uspěl ve veřejné soutěži na integrační platformu portálu Oborové zdravotní pojišťovny

[Tisková zpráva] Praha, 2. listopadu 2010 – Český systémový integrátor KOMIX vyhrál v srpnu veřejnou zakázku „Návrh a realizace integrační platformy Portálu OZP“, kterou vyhlásila Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví. Cílem tohoto projektu je realizace integrační platformy portálu, která vytvoří infrastrukturu potřebnou pro provoz a propojení portálových aplikací s centrálním informačním systémem a Portálem zdravotních pojišťoven prostřednictvím integračního rozhraní centrálního informačního systému. Horní hranice ceny zakázky byla ze strany zadavatele stanovena na 2 miliony korun.

Sdílet

Základní aplikační funkcionalitou je evidence a správa portálových požadavků a odpovědí, zahrnující tvorbu a správu číselníků, autentizační modul pro přístup k aplikacím prostřednictvím ID a hesla, propojení s Portálem zdravotních pojišťoven prostřednictvím zabezpečeného kanálu a správa přístupových práv.

O společnosti KOMIX:
Česká společnost KOMIX s.r.o. je systémovým integrátorem zaměřeným na poskytování ucelených řešení informačních systémů od analýzy informačních potřeb podniků přes vývoj, testování a implementaci, až po dlouhodobou podporu a další rozvoj řešení. Kromě kompletní dodávky informačních systémů na klíč včetně jejich následného rozvoje a podpory provozu společnost implementuje i standardizovaná řešení z oblastí zpracování kontaktů a řízení komunikace se zákazníky, správy webového obsahu, plánování a řízení projektů. Na trhu působí od roku 1992. Více informací najdete na www.komix.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).