Hlavní navigace

Systémový integrátor KOMIX bude zajišťovat rozvoj a podporu programu Zelená úsporám do roku 2012

[Tisková zpráva] Praha, 13. září 2010 – Český systémový integrátor KOMIX vyhrál výběrové řízení na zakázku Státního fondu životního prostředí ČR na rozvoj a technickou podporu programu Zelená úsporám do roku 2012. V srpnu podepsaná smlouva navazuje na dřívější spolupráci, kdy společnost KOMIX na jaře roku 2009 vyvinula pro Státní fond životního prostředí ČR zakázkovou aplikaci pro evidenci žádostí o dotace z programu Zelená úsporám. Celková hodnota nové zakázky je 7 milionů Kč.

Sdílet

Předmětem plnění je rozvoj a technická podpora programu Zelená úsporám a to po dobu trvání existence tohoto programu, tedy do konce roku 2012. Jedná se o webovou aplikaci založenou na platformě JAVA, která umožňuje sledovat a vyhodnocovat celý životní cyklus žádostí o dotaci od jejího přijetí, kontroly správnosti údajů a náležitostí a schvalovacího procesu až po její samotné vyplacení. K vyhodnocování a reportům je využíván moderní nástroj business inteligence QlikView.

O společnosti KOMIX:
Česká společnost KOMIX s.r.o. je systémovým integrátorem zaměřeným na poskytování ucelených řešení informačních systémů od analýzy informačních potřeb podniků přes vývoj, testování a implementaci, až po dlouhodobou podporu a další rozvoj řešení. Kromě kompletní dodávky informačních systémů na klíč včetně jejich následného rozvoje a podpory provozu společnost implementuje i standardizovaná řešení z oblastí zpracování kontaktů a řízení komunikace se zákazníky, správy webového obsahu, plánování a řízení projektů. Na trhu působí od roku 1992. Více informací najdete na www.komix.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).