Hlavní navigace

Kompaktní, stylová, univerzální – Canon představuje nový model PIXMA iX6550

[Tisková zpráva] Praha, 7. února 2011 – Společnost Canon dnes oznámila uvedení nejkompaktnější tiskárny A3+ řady PIXMA. Model PIXMA iX6550 vyniká vyšší rychlostí a vyspělým softwarem; je přibližně o 30 menší než jeho předchůdce. Vyznačuje se stylovým designem a na stole zabere minimum prostoru.

Sdílet

PIXMA iX6550 nahrazuje model PIXMA iX4000. Nabízí plnou škálu funkcí pro provádění každodenních kancelářských úloh včetně tisku velkých tabulek, zpravodajů a rozvrhů; je tak ideální pro náročné uživatele v domácnostech a kancelářích, kteří vyžadují výjimečnou kvalitu pro tisk fotografií a dokumentů.  

Špičková kvalita tisku

Součástí modelu PIXMA iX6550 je 5 oddělených samostatně vyměnitelných inkoustů, které přispívají k optimalizaci využití inkoustu a černý inkoust pro tisk čistého a ostrého textu. PIXMA iX6550 využívá inkousty na bázi barviva pro tisk výjimečně kvalitních fotografií s miniaturními kapičkami inkoustu o velikosti 1 pl a maximálním tiskovým rozlišením 9600 dpi. Při tisku dokumentů dosahuje ohromující rychlosti tisku ISO ESAT přibližně 11,3 obr./min černobíle a 8,8 obr./min barevně. Bezokrajové fotografie formátu 10×15 cm v kvalitě fotolaboratoře tiskne zhruba za 36 sekund1

Praktická řešení a software

Model PIXMA iX6550 je vybaven řadou špičkového softwaru. Představuje proto univerzální a kreativní volbu pro uživatele, kteří vyžadují pokročilé funkce. Zásuvný modul Easy-WebPrint EX pro chytrý, avšak praktický tisk z internetu umožňuje vyříznout, kombinovat a tisknout obsah z více webových stránek. Uživatelé rovněž mají přístup k šablonám Solution Templates, díky nimž malé podniky mohou stahovat a upravovat obecná oznámení, nabídky a materiály pro místa prodeje. Šablony, které jsou kompatibilní s programem Microsoft Word, umožňují rychlé vytváření profesionálně vyhlížejících dokumentů. Zdokonalený program Easy-PhotoPrint EX umožňuje snadný tisk fotografií a kreativních materiálů a navíc poskytuje přímý přístup na Flickr. 

Špičkový software Full HD Movie Print společnosti Canon uživatelům umožňuje tisk fotografií z jednotlivých vybraných políček Full HD záznamů zachycených na digitálních zrcadlovkách Canon a z HD videa z kompaktních digitálních fotoaparátů Canon.  

Při použití originálních inkoustů PIXMA iX6550 s využitím systému ChromaLife 100+ nabízí tisk krásných trvanlivých fotografií. Uživatelé mohou rovněž využít službu CREATIVE PARK PREMIUM, s jejíž pomocí mohou pracovat s obrazy od známých umělců, které mohou i tisknout. 

Dostupnost

PIXMA iX6550 bude v Evropě v prodeji od března 2011.  

PIXMA iX6550 – hlavní charakteristiky:

  • Ultrakompaktní stylová tiskárna A3+, ideální pro domácnosti a malé kanceláře
  • Tisk v kvalitě fotolaboratoře s miniaturními kapičkami inkoustu o velikosti 1 pl v rozlišení až 9600 dpi
  • 5 samostatných zásobníků inkoustu pro minimalizaci plýtvání a tiskových nákladů
  • Výkonná rychlost tisku– rychlost ISO ESAT 11,3 obr./min černobíle a 8,8 obr./min barevně
  • Vysoká kvalita tisku bezokrajových fotografií formátu 10×15 cm za přibližně 36 sekund
  • Vytváření profesionálních marketingových materiálů pomocí šablon Solution Templates
  • Tisk kvalitních fotografií z videí z vybraných fotoaparátů Canon pomocí funkce Full HD Movie Print
  • Účinný tisk z internetu s modulem Easy-WebPrint EX
  • Přístup k exkluzivnímu uměleckému obsahu pomocí služby CREATIVE PARK PREMIUM
  • Systém ChromaLife100+ – pro krásné fotografie s dlouhou životností
 
 

 
O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností ja­ponské společ­nosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií. 

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí  v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě. 

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com