Hlavní navigace

Kompletní ochrana za poloviční cenu

[Tisková zpráva] Praha, 5. 1. 2007 - Společnosti Tech Data Distriubiton a SonicWALL zavedly speciální 50% slevu na HW firewally SonicWALL TZ a SonicWALL PRO, včetně softwarových bezpečnostních funkcí – antivirus, antispyware, web filtering a IPS.

Sdílet

Podmínkou pro získání této slevy je, že plně funkční demo zařízení bude minimálně 6 měsíců zaregistrováno na resellera. Po celou dobu registrace na resellera budou zdarma poskytovány roční licence na všechny softwarové bezpečnostní funkce. Potom může být resellerem prodáno zákazníkovi a případné prodloužení bezpečnostních SW funkcionalit si již bude nový vlastník nakupovat sám na vlastní náklady.

Do akce jsou zařazeny i ostatní HW zařízení SonicWallu – Email Security a CDP (Continuous Data Protection), SonicPoint a Content Security Manager. Smyslem akce je motivovat resellery k praktickému vyzkoušení produktu a získání praktických zkušeností k dalšímu prodeji svým zákazníkům.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz. Informácie o spoločnosti SonicWALL nájdete na: www.sonicwall.com