Hlavní navigace

Kompletní řešení pro malé a střední firmy od společnosti IceWarp CZ

[Tisková zpráva]

Sdílet

Kompletní řešení pro malé a střední firmy od společnosti IceWarp CZ

Praha, 12.července 2005 – IceWarp CZ, dodavatel komplexního řešení poštovního serveru Merak Mail Server, oznámil začátek spolupráce se společností Dell. Výsledkem spolupráce je kompletní řešení komunikačního serveru pro malé a střední společnosti. IceWarp CZ tak dodává na trh severy Dell již s instalovaným Merak Mail Serverem za cenu 29 000 Kč.

HW vybavení serveru s označením SMB – PowerEdge SC420 obsahuje 512 MB Single Rank, 533MHz ECC Paměť, 80GB HDD SATA (7200rpm) a 48X DVD/CDRW Combo Drive.

V instalovaném Merak Mail Server je integrovaný webmail, antispam, antiviru, Groupware a Instant Messaging.

Servery jsou dodávané i ve verzích Corporate a Enterprise, které se od základní verze SMB liší výkonnějším HW a širším rozsahem instalovaného Merak Mail Serveru.

„Velmi si vážíme důvěry společnosti Dell a jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout spolehlivé a dostupné řešení“, říká Jaroslav Javornický, obchodní ředitel společnosti IceWarp CZ a dodává: „Zákazník dostává prověřenou kvalitu, přidané služby spojené s provozem a prodlouženou záruku za velmi přijatelné peníze".

Pro více informací prosím kontaktujte prosím:

PRAM Consulting s.r.o.
Karel Kapinus – karel.kapinus@pram­.cz, tel.: +420 224 913 000

O společnosti IceWarp:
Společnost IceWarp založil v roce 2001 Jakub Klos, který od roku 1999 úspěšně vyvíjel produkt Merak Mail Server. V roce 2002 byla založena americká společnost Merak Mail server Inc. soustřeďující se výhradně na trh v USA. Společnost IceWarp má v současné době více jak 30.000 unikátních instalací a ve světe má více než 30 milionů koncových uživatelů. Informace o produktu je možné najít přímo na: www.icewarp.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).