Hlavní navigace

Komunikace v rámci informačního systému ABRA

[Tisková zpráva] ABRA Software představila nové rozšíření svého informačního systému, které uživatelům poskytuje propracované řešení vzájemné komunikace jednotlivých uživatelů v rámci organizace i navenek.

Sdílet

Automatické vzkazy – modul Komunikace
„Jakmile bude uhrazena faktura, přeji si dostat upozornění.“ Například takto může znít zadání pro vytvoření automatického vzkazu. Každá agenda informačního systému, kde je možnost sledovat nějaké aktivity, nabízí aktivování automatických vzkazů. Uživatelé si sami definují pravidla, podle kterých vzkazy přicházejí. Nejčastěji je tato funkčnost využívána pro upozornění na příchozí e-mail od konkrétního klienta, upozornění, že dané zboží bylo naskladněno, nebo že došlo ke schválení objednávky. Je možné nadefinovat upozornění na prakticky jakoukoliv změnu dat v rámci IS.

Uživatel, který je přihlášen v informačním systému, je automaticky upozorňován na nové příchozí vzkazy formou malého pop-up okénka. Pro samostatné zobrazení vzkazů a jejich editaci slouží agenda Vzkazy, odkud je lze zasílat dalším uživatelům IS, lze na ně odpovídat, přeposílat je, atp. Vzkazy mohou být zadávány ručně (např. jako odpověď adresáta na doručený vzkaz) nebo mohou být generovány systémem automaticky.

E-mail – modul Komunikace
Pro pracovní skupiny bývá velmi výhodné obsluhovat jednu e-mailovou adresu dohromady, často jsou to adresy typu obchod@firma.cz nebo jiné. I tuto funkčnost nabízí modul Komunikace v IS ABRA. Automatizační server se postará o komunikaci s poštovním serverem, a uživatelé poštu už jen vyřizují. K e-mailům je možné přiřazovat libovolné aktivity uložené v systému nebo doklady a další přílohy. Nespornou výhodou je možnost fulltextového vyhledávání ve zprávách a propojení na data v systému. Je také možné z e-mailů automaticky importovat dokumenty ISDOC (elektronická fakturace) a vytvořit z nich doklady v informačním systému.

Informace o společnosti ABRA Software, a.s.
ABRA Software a.s. je členem skupiny United Software a.s. Patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů s ročním obratem 145 mil. Kč. V současné době registruje v České republice a na Slovensku více než 15.000 aktivních licencovaných subjektů. Disponuje širokou sítí více jak 100 poboček a partnerů, kteří skýtají záruku profesionálních služeb. Základ řešení pro firmy všech velikostí tvoří řada moderních informačních systémů ABRA Gx, které lze upravit podle potřeb a požadavků zákazníka. ABRA Software a.s. jako první v oboru prošla již v roce 1996 certifikací ISO 9001. Je hlavním tvůrcem a propagátorem elektronizace podnikání, zejména zavedení standardu elektronické výměny dokumentů (ISDOC) mezi podniky. Jejím heslem je: „Méně kravat, více práce“.