Hlavní navigace

Komunikaci společnosti NEXTRA Czech Republic a Telenor Networks povede Hana Boháčová

[Tisková zpráva]

Sdílet

Komunikaci společnosti NEXTRA Czech Republic a Telenor Networks povede Hana Boháčová

Praha, 1. března 2004 – S platností od 1. března 2004 přebírá veškeré PR aktivity společností NEXTRA Czech Republic, s.r.o. a Telenor Networks s.r.o. Hana Boháčová. Dosavadní PR manažerka společnosti Telenor Country Office, korporátního zastoupení Telenoru na českém trhu, tak ve své nové funkci nahrazuje Petru Zdeňkovou, která působila pět let ve společnosti Nextra CR.

Hana Boháčová pracuje pro společnost Telenor od roku 1996, kdy nastoupila jako marketingový manažer do satelitní pobočky Telenor Česká republika, s.r.o. Od roku 2000 zastávala pozici PR manažerky pro interní a externí komunikaci Telenor Country Office. Vystudovala FF UK v Praze, hovoří norsky a anglicky, mezi její zájmy a koníčky patři cestování, lyžování, film a divadlo.

O společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o.
NEXTRA Czech Republic s.r.o., přední poskytovatel ADSL služeb na českém trhu, nabízí řadu vysoce kvalitních komunikačních služeb na bázi internetového protokolu (IP), jako jsou internetová konektivita, hlasové služby přes internet (VoIP), řešení virtuálních privátních sítí (VPN), řešení pro zabezpečení firemních dat či hostování serverů a aplikací v datových centrech.

O společnosti Telenor Networks s.r.o.
Telenor Networks je telekomunikační operátor veřejné bezdrátové sítě FWA v pásmu 26 GHz. Posláním společnosti je pronájem přístupových sítí a digitálních okruhů pro poskytování kvalitních širokopásmových služeb. Telenor Networks chce uživatelům zpřístupnit novou alternativu pro přenos datových a hlasových přenosů. Své služby nabízí uživatelům výlučně prostřednictvím partnerů v oblasti poskytování telekomunikačních služeb a systémové integrace. Tento tzv. wholesale obchodní model garantuje uživateli nabídku maximálně komplexního řešení.

V květnu 2003 došlo v rámci reorganizace Telenoru ke konsolidaci obou společností v České a Slovenske republice a vznikla tak organizační jednotka Telenor Networks Central Europe.

Pro další informace kontaktujte
Hana Boháčová, Telenor Networks Central Europe, V Celnici 10, Praha 1
Tel.: +420 296 355 111, fax: +420 296 355 112, e-mail:
hana.bohacova@te­lenor.com

Libor Kříž, Ogilvy Public Relations, Přívozní 2a, Praha 7, 170 00
Tel.: +420 221 998 242, GSM: +420 603 452 746, e-mail: libor.kriz@ogilvy.