Hlavní navigace

Komunikujte se svými sousedy na internetu a ještě za to dostanete zaplaceno

[Tisková zpráva] První odměna Uživateli projektu Sousede.cz za jeho aktivitu

Sdílet

raha, 22. listopadu 2010 – Internetový projekt Sousedé.cz vyplatil historicky prvních 1000 Kč na odměnách, a to společenstvu „Dřešíňáci“ z obce Dřešín.   

Odměny jsou vypláceny na Sousede.cz na základě sledování aktivity jednotlivých uživatelů. Minimální výše odměny k vyplacení je 1000 Kč.  

 „Odměnu jsme použili při občerstvení srazu našeho Společenstva“ řekl pan Jan Šochman, správce a zakladatel společenstva Dřešíňáci a dodal: „Profil jsem si na Sousede.cz založil původně ze zvědavosti a nyní je pravidelně používáme se svými sousedy např. ke zveřejňování akcí v okolí a diskusím“. 

Systém odměňování uživatelů se skvěle osvědčil u partnerského projektu Turistika.cz, kde funguje již od konce roku 2008 a zatím se mezi uživateli rozdělila částka přesahující 360 000 Kč. 

Na českém trhu již  existují služby podobného charakteru pro předsedy a správce bytových družstev (BD) a společenství vlastníků jednotek (SVJ) – projekt Sousede.cz je ale jediný, který vždy byl a bude zdarma. Navíc se s registrovanými uživateli, kteří projekt aktivně používají, dělí i o část zisku plynoucího z reklamy na tomto serveru.  
  
 

O projektu Sousedé.cz 

Sousedé.cz, jsou nástrojem pro efektivní  komunikaci lidí, kteří spolu bydlí, mají společné zájmy nebo problémy. Je to místo, kde se snadno, rychle a zdarma mohou sousedé navzájem informovat o důležitých věcech a domlouvat se na společných řešeních a postupech. Uživatelé zde mají aktuální informace ze svého nejbližšího okolí, obce, vesnice, nebo městské části. Sousedé.cz, jsou pro uživatele zcela zdarma a jsou dnes největším serverem podobného druhu v ČR.

Na Sousedé.cz, se sdružují lidé aktivně řešící problémy spojené se svým bydlením a lokalitou bydliště. Převážná část uživatelů jsou členové sdružení vlastníků jednotek (SVJ) a bytových družstev (BD), včetně předsedů a členů výboru. Zastoupeny jsou i správcovské firmy. Typický uživatel serveru Sousedé.cz je velmi častým uživatelem internetu s rychlým připojením.  

Projekt Sousedé.cz provozuje společnost Turistika.cz, s.r.o., která má za sebou realizaci několika dalších úspěšných internetových projektů. Jedna registrace je platná pro všechny webové stránky: Akce.cz, Sousedé.cz, Spoluhraci.cz, Turistika.cz.