Hlavní navigace

Komunitní web specialistů na SAP se propojil s LinkedIn

[Tisková zpráva] Nová aplikace zobrazí v profilu na LinkedIn profesní podrobnosti z webu SAP

Sdílet

Komunitní web SAP Community Network, který využívá přes 1,7 milionu technických i obchodních specialistů na řešení SAP, se nově propojil se sociální sítí LinkedIn. Uživatelé sítě LinkedIn, kterých je nyní přes 49 milionů, mohou díky nové aplikaci na svém profesním profilu automaticky zobrazit své znalosti a zkušenosti převzaté z komunitního webu SAP. Cílem spolupráce je zjednodušit partnerům a zákazníkům hledání profesionálů na SAP, po kterých je i v době krize vysoká poptávka.

„Najít a správně využít obchodních vazeb je v dnešní době neocenitelnou schopností,“ říká Ellen Levy, vice prezidentka Corporate Development & Strategy ve společnosti LinkedIn. „LinkedIn, jako nejrozšířenější profesní síť, pomáhá lidem prodat jejich schopnosti do celého světa a umožňuje jim nacházet nové obchodní partnery a profesní příležitosti. Naše spolupráce se SAP by měla vytvářet snadnější a rychlejší propojení expertů SAP a cílových zákazníků, kteří chtějí využít jejich služeb.“

Celý systém funguje velmi jednoduše. SAP Community Network je pomocí aplikace SAP Community Bio propojena se sítí LinkedIn, kde jsou díky ní aktualizovány veškeré profesní údaje daného člověka. Aplikace automaticky přetáhne všechny informace, které jsou obsaženy v obchodní vizitce pracovníka včetně specializace, stavu SAP Mentor či odkazů na jeho nejnovější příspěvky na SAP Community Network. SAP Community Bio se stejně jako ostatní aplikace na LinkedIn instaluje velmi rychle a jednoduše.

„Propojení informací napříč sociálními a profesními sítěmi může zahrnovat obrovskou přidanou hodnotu nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy po celém světě,“ řekl Mark Yolton, senior vice prezident, SAP Community Network, SAP AG. „Spojení kvalifikovaných a talentovaných specialistů se znalostmi SAP a globálního pracovního trhu jen doplňuje a posiluje ekosystém společnosti SAP.“

Společnosti SAP a LinkedIn již v srpnu letošního roku uzavřely dohodu, která by měla partnerům SAP zaměřeným na oblast malých a středních firem zajistit snadnější nábor kvalifikovaných pracovníků. Dohoda je postavena na marketingové smlouvě, která podpoří nábor nových pracovníků do malých a středních podniků prostřednictvím speciálně vytvořené nabídky, která poskytuje partnerům přístup přímo do databáze specialistů na SAP, kteří se aktuálně zajímají o nové pracovní příležitosti.

O společnosti SAP
SAP je největším světovým poskytovatel aplikačního softwaru pro podniky a organizace všech velikostí. Subjektům působícím ve více než 25 oborech umožňují řešení SAP být nejlépe řízenými organizacemi svého druhu. Společnost SAP má více než 86 tisíc zákazníků ve 120 zemích a její akcie jsou obchodovány na několika světových burzách – včetně Frankfurt Stock Exchange a NYSE – pod kódovým označením „SAP“. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala přibližně 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Portfolio SAP BusinessObjects mění způsob fungování organizací prostřednictvím propojení lidí, informací a podnikání. Díky otevřeným řešením, která pracují v heterogenních prostředích a v oblastech jako jsou „business inteligence“, řízení informací, řízení výkonnosti firem a kontrola, řízení rizik a dodržování standardů, umožňuje portfolio SAP BusinessObjects organizacím každodenně uskutečňovat jejich vytýčené strategie.

Více informací najdete na www.sap.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).