Hlavní navigace

Charitativní koncert Chceme žít s vámi letos již počtrnácté

[Tisková zpráva] Ewa Farna, Helena Vondráčková, Daniel Hůlka, Kamil Střihavka, Michal David, All X a řada dalších umělců a hudebních skupin se ve středu 22. dubna zúčastní 14. ročníku charitativního koncertu Chceme žít s vámi. Každoročně jej pořádá Nadace Nova a je určen pro mentálně postižené děti i dospělé ze specializovaných ústavů celé ČR. Přihlášeno je již téměř 6000 účastníků ze 174 zařízení.

Sdílet

Praha 15. dubna 2009 – Charitativní koncert Chceme žít s vámi, který každoročně pořádá Nadace Nova, se letos uskuteční ve středu 22. dubna od 14 hodin v pražské O2 areně. Jeho účastníky, mentálně postižené děti i dospělé ze specializovaných ústavů celé České republiky, přivítá generální ředitel TV Nova Petr Dvořák. Dvouhodinový zábavný program budou ve zcela nové dekoraci moderovat Adéla a Dalibor Gondíkovi a zahájí jej moderátoři Snídaně s Novou novým klipem nazvaným Chceme žít s vámi. Na koncertě dále vystoupí řada populárních umělců a hudebních skupin: Ewa Farna, Helena Vondráčková, Heidi Janků, Daniel Hůlka, Kamil Střihavka, Michal David, Ondřej Hejma, All X, Maxim Turbulenc, Děda Mládek Illegal Band, Hamleti a Infinity.

Již počtrnácté tak Nadace Nova umožní mentálně postiženým dětem i dospělým z celé republiky sejít se na výjimečné akci, vidět na vlastní oči umělce, které znají jen z televizních obrazovek a společně sdílet radost z neopakovatelné atmosféry koncertu, který je pro ně každoročně velkým svátkem. Zájem o charitativní koncert Chceme žít s vámi rok od roku vzrůstá. V tuto chvíli je přihlášeno již téměř 6000 účastníků ze 174 specializo­vaných zařízení z celé ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).