Hlavní navigace

Koncert Chceme žít s vámi podvanácté

[Tisková zpráva] Již podvanácté se ve čtvrtek 26. dubna uskuteční charitativní koncert Chceme žít s vámi, který každoročně pořádá Nadace Nova pro mentálně postižené děti i dospělé. Během své existence se stal pro ty, kteří se na něj sjíždějí z celé republiky, jedním z nejkrásnějších zážitků roku.

Sdílet

Praha 20. dubna 2007 – Heidi Janků, Ilona Csáková, Michaela Dolinová, Michal David, Zbyněk Drda, David Spilka, Dalibor Janda, Ondřej Hejma, Vlastimil Horváth, Bohuš Matuš, skupiny Maxim Turbulenc, Hamleti, Infinity a moderátoři Adéla a Dalibor Gondíkovi – to jsou jen někteří z těch, kteří vystoupí na již dvanáctém charitativním koncertu Chceme žít s vámi. Každoročně ho pořádá Nadace Nova a koncert se stal doslova svátkem pro mentálně postižené dospělé i děti z celé republiky.

I letošní koncert se koná v pražské Sazka Areně a zúčastnit se ho tedy může až 6 000 diváků. Zájem o něj rok od roku roste a už v tuto chvíli je registrováno 5 762 přihlášených. Začíná ve 14 hodin a k jeho návštěvě jsou srdečně zváni i všichni novináři.

Akreditace pro novináře: do 24. dubna 2007 na telefonním čísle 233100239 nebo e-mailem na adresách tiskove@novatv.cz, blanka.svobodo­va@novatv.cz.