Hlavní navigace

KONEČNĚ JSI TADY! - BŘEZNOVÁ NOVINKA NA PRIMA TV

[Tisková zpráva] Televize Prima přichází s dalším novým pořadem. Konečně jsi tady! je zbrusu nový zábavný pořad podle licence Fremantle Media. V roce 2006 byl uveden poprvé v Dánsku, Nizozemí, Německu a Austrálii. Svěží novinka je diváckým hitem v Německu. V Austrálii už diváci zhlédli dvě série s obrovským ohlasem. Nový pořadu je nabitý zábavou a neočekávanými situacemi, které přinesou překvapení, komické momenty, vtip a rychlé reakce všech zúčastněných.

Sdílet

„Diváky čeká skvělý moderátor a herecké celebrity v hlavních rolích pořadu, u kterého je jisté pouze to, že stát se může naprosto cokoli,“ říká Rostislav Uher, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV. A dodává: „Padesátiminutový pořad vychází z jednoduchého principu. Čtyři známé osobnosti projdou dveřmi, za kterými na ně bude čekat skupina instruovaných herců, kteří na scéně rozehrají situaci. Vybrané osobnosti ale nebudou vědět, jakou roli budou hrát a v jaké situaci se vlastně ocitly. Může to být nemocniční sál a jednoduché přivítání „konečně jsi tady, doktore, pacient je připraven“. Může se jednat o restauraci, kosmickou loď nebo o dvůr Karla IV. Jediné, s čím může naše osobnost počítat, je, že všichni ostatní na scéně vědí, jaká je její role, a že příštích zhruba pět minut závisí jenom na schopnosti odhadnout situaci a umět si v ní s humorem poradit.“ Scénky bude hodnotit porota, která vybere tu nejlepší. Osobnost, která nejlepší scénku sehrála, pak získá atraktivní cenu vyrobenou speciálně pro tento pořad.

Pořadem bude provázet Josef Carda: „Jsem přesvědčen, že pořad Konečně jsi tady! je velmi vtipný a příjemný.“ O české verzi formátu dále říká: „Určitě bude skvělá. Největší překvapení to ale bude pro celebrity, které ve scénkách účinkují. Nebudou vědět, kam jdou, co je čeká. To je právě to nejvtipnější a na druhou stranu i zavazující. Scénky jsou ale psané tak, že i kdyby člověk mlčel, lidé se budou smát.“

Novinku Konečně jsi tady! uvede Prima TV už v neděli 4. března po jednadvacáté hodině po pořadu Ber nebo neber. Pořad Konečně jsi tady! bude vysílán vždy v tomto čase jednou týdně.

Konečně jsi tady! pro Prima TV vyrábí Frematle Media ve společnosti FRMOL s. r. o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).