Hlavní navigace

Konference KVADOS DAY 2008 se zúčastnil rekordní počet partnerů

[Tisková zpráva] Ve středu 18. června 2008 uspořádala společnost KVADOS, a.s., již tradiční odbornou konferenci v oblasti informačních technologií – KVADOS DAY 2008, která letos probíhala v příjemném prostředí areálu Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách.

Sdílet

Do malebného podhůří Jeseníků se sjelo více než 50 významných obchodních partnerů a zákazníků společnosti KVADOS, a.s., a její dceřiné společnosti KVADOS Mobile Solutiuons s.r.o., která se vypracovala z regionální společnosti mezi přední evropské producenty softwarových řešení pro trhy střední Evropy.

Klíčovým heslem letošního ročníku konference se stala inovace. Na programu byly v průběhu dne prezentace pro stávající zákazníky informačního systému VENTUS a mobilního informačního systému myAVISTM, ve kterých se představily vize v technologickém směřování vývoje obou klíčových produktů. Mimo to měli účastníci také možnost se poprvé seznámit s novinkou společnosti, informačním systémem myCASH.

Na závěr konferenčního dne čekal hosty neformální doprovodný program, který se letos nesl v duchu hazardu, „mobilního casina“. Naši vážení klienti si mohli vyzkoušet své štěstí například v ruletě, karetní hře Black Jack, kostkách nebo potrápit své mozkové buňky v hlavolamech. Nejlukrativnější směnky byly poté vydraženy v tombole pro nejúspěšnější „hazardní“ hráče.

Účelem těchto akcí je udržovat s našimi klienty a partnery dobré vztahy, které jsou základem naší dlouhodobé spolupráce. Tohoto cíle bylo bezesporu dosaženo, uvedl po skončení akce Miroslav Hampel ml., generální ředitel KVADOS, a.s.