Hlavní navigace

Největší regionální konference Microsoft Dynamics s účastí Infinity

[Tisková zpráva] Během letošní největší a nejvýznamnější regionální konference zaměřené na řešení Microsoft Dynamics pod názvem Microsoft Dynamics Partner Industry Forum 2010 a Convergence 2010, která se uskutečnila kromě Londýna a Haagu tento týden i v Praze v Clarion Congress Hotelu, představil Microsoft za účasti 600 regionálních zástupců partnerů a zákazníků svou představu o nových příležitostech a potenciálech jednotlivých vertikálních oblastí, řešení a produktů. Účastníkům byly představeny nové produkty CRM 5.0., CRM On-line, NAV 2009 a provázanost řešení Microsoft Dynamics s dalšími produkty Microsoft jako např. SharePoint 2010. Mezi nejvýraznější prezentované novinky lze zařadit i nové řešení Microsoft Dynamics CRM 2011, které bude postupně dodáváno na trh od ledna roku 2011.

Sdílet

V závěrečné řeči konference vyjádřil Michael Parker, Corporate Vice President MBS Microsoft, podporu svým partnerům při přijetí a správném uchopení změn, které mají v rámci sítě Microsoft v nejbližším roce nastat. Jde zejména o restruktura­lizaci, vertikalizaci a zúžení partnerské sítě Gold Certified partnerů s cílem nabízet zákazníkům řešení šité na míru pro potřeby jejich oboru, čímž se výrazně zvýší přidaná hodnota MS Dynamics řešení.

Infinity se ztotožňuje s výrokem pana Parkera a pro příští rok hodlá zachovat partnerství Gold Certitified Partner, rozšířit a upevnit své kompetence a zároveň se posunout o další krok blíže směrem k zákazníkům. Pro letošní rok společnost získala Microsoft certifikace : Microsoft Gold Certified partner Advance Infrastructure  – Networking Infrastructure – Data management – Information Workers – Business Solutions – Licencing Solutions – Security Solutions a Small Bussiness. V minulém roce se dostala do prestižního klubu President‘s Club for Microsoft Dynamics 2009.

Vstřícným krokem společnosti Infinity bylo i pozvání a zprostředkování těchto novinek svým obchodním partnerům, které jim mohou pomoci zvýšit produktivitu, snížit provozní náklady, efektivněji řídit obchod a zlepšit dostupnost manažerských informací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).