Hlavní navigace

EMC PŘIVÍTÁ TÉMĚŘ 1500 ÚČASTNÍKŮ KONFERENCE MOMENTUM EUROPE 2008

[Tisková zpráva] PRAHA, HOPKINTON, Massachusetts – 30. října 2008: EMC Corporation, která patří ke světové špičce v oblasti řešení pro informační infrastrukturu, plánuje přivítat na 1500 účastníků konference Momentum Europe 2008, která se bude konat ve dnech 10.-13. listopadu 2008 v Kongresovém centru v Praze. Momentum Europe 2008 bude největším setkáním zákazníků, partnerů a oborových specialistů v oblasti správy podnikového obsahu (enterprise content management - ECM) a archivace mimo americký kontinent.

Sdílet

Účastníci konference Momentum Europe se v Praze sejdou, aby prodiskutovali a seznámili se s nejvýznamnějšími inovacemi mnohostranných řešení pro správu podnikového obsahu, mezi které patří: správa transakčního obsahu, zajištění souladu s legislativními požadavky a archivace, řízení obchodních procesů, správa záznamů, správa interaktivního obsahu a řízení komunikace se zákazníky. Letošní konference nabízí rozsáhlý program tvořený více než 120 samostatnými semináři, podrobnými technickými prezentacemi, ukázkami produktů a kurzy základů řešení EMC. Podrobný program naleznete na webu na adrese http://www.mo­mentumeurope.com/do­cuments/ME08A­genda.pdf.

Mezi plánované prezentace vedoucích představitelů společnosti EMC patří:

  • Úvodní prezentace Marka Lewise, prezidenta divize Content Management and Archiving (CMA), na téma pokročilé práce s informacemi (information intelligence)
  • Technický seminář viceprezidenta a generálního manažera Balaji Yelamanchiliho, který představí hlavní rysy nového špičkového řešení pro správu obsahu Documentum ECM 6.5
  • Uvítací prezentace Whitney Tidmarshové, viceprezidentky divize Worldwide Marketing, která nabídne celkový pohled na situaci na trhu správy podnikového obsahu. Whitney Tidmarshová také přednese závěrečnou řeč konference.

Letos poprvé pořádá společnost EMC v rámci prvního dne konference Momentum Europe (10. listopadu 2008) program Partner Conference. Tato akce navazuje na dřívější odbornou část Momentum s názvem TechShare, která je pro partnery zaměřena na technické aspekty správy podnikového obsahu a archivace. Partner Conference nabídne v rámci Momentum Europe jak technické, tak i obchodní prezentace. Očekává se účast více než 500 delegátů, kteří budou zastupovat celou partnerskou komunitu systémových integrátorů, nezávislých výrobců softwaru a OEM partnerů.

Po celou dobu konání konference Momentum Europe budou mít účastníci příležitost poslechnout si prezentace více než 50 partnerů o jejich produktech a službách, které doplňují a rozšiřují řešení společnosti EMC pro správu obsahu a archivaci. Mezi nejvýznamnější sponzory akce patří společnosti Accenture, ATOS Origin, TietoEnator a Google.

Světově nejvýznamnější společnosti také účastníkům konference Momentum představí své zákaznické případové studie platné pro celou řadu oborů. Další informace o konferenci Momentum Europe 2008 naleznete na webu na adrese www.momentume­urope.com.

EMC a Documentum jsou registrované ochranné známky společnosti EMC Corporation a jejích dceřiných společností. Všechny ostatní ochranné známky jsou vlastnictvím jejich držitelů.

O společnosti EMC
Společnost EMC Czech Republic je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a finanční instituce. Informace o produktech a službách společnosti EMC naleznete na adrese www.emc2.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).