Hlavní navigace

Konference Oracle OpenWorld v San Franciscu přivítala více než 41 000 účastníků

[Tisková zpráva] ORACLE OPENWORLD, San Francisco, 25. října 2006 – Společnost Oracle přivítala již v průběhu prvního dne konference Oracle OpenWorld San Francisco více než 41 000 účastníků. Mezinárodní a technologická konference Oracle byla zahájena v neděli v sanfranciském Moscone Centru a končí zítra. Letošní ročník s sebou přináší novinku v podobě spoluúčasti partnerů a zákazníků Oracle na programu konference. Internetová online verze letošní konference očekává zájem dalších až sta tisíc návštěvníků.

Sdílet

Vzdělávací sekce a přednášky konference Oracle OpenWorld mají pomoci IT profesionálům pochopit objevující se trendy, zlepšit softwarovou gramotnost a získat větší rozhled. To vše by jim mělo pomoci zvýšit jejich konkurenceschopnost v dnešní informační společnosti. Účastníci mohou v letošním roce navštívit více než 1600 sekcí, několik stovek prezentací partnerských řešení, stejně tak jako řadu setkání účastníků k tématům, jako jsou Oracle Fusion Middleware, aplikace Oracle a databáze Oracle a technologie Grid.

„Toto je skutečně největší akce v celé historii Oraclu. Jsme nadšeni z účasti tisíců zákazníků, partnerů a potenciálních zákazníků,“ řekla Tania Weidick, vice prezidentka společnosti Oracle. „V rámci konference se účastníci dozvědí více o řešeních Oracle, která zákazníkům přináší konkurenční výhodu, o vůdčí pozici Oraclu v oblasti grid computingu a servisně orientované architektury (SOA) a o tom, jak může Oracle pomoci svým zákazníkům a partnerům v lepší informovanosti, která jim dopomůže k ještě lepším podnikatelským výsledkům. Své přednášky a vize představují v rámci této konference například Larry Ellison, Charles Phillips, Chuck Rozwat, Thomas Kurian, John Wookey a další.

Pro ty, kteří se konference nemohou zúčastnit osobně, nabízí Oracle OpenWorld Online možnost živých internetových přenosů hlavních přednášek. Všechna tato videa najdete na http://www.ora­cle.com/openwor­ld/online/index­.htm