Hlavní navigace

Konference SAP World Tour 2010 přinesla nový pohled na svět informačních systémů

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 4. listopadu se uskutečnila konference SAP World Tour 2010, kde společnost SAP představila nejnovější obchodně-technologické trendy a inovace a novinky ve své podnikové strategie.

Sdílet

Na konferenci se sešli zástupci parterů a zákazníků s odborníky společnosti SAP a mohli tak napřímo diskutovat o svých potřebách a požadavcích. Vystoupení a prezentace předních představitelů SAP jim pak odhalila, jaké jsou trendy v jednotlivých oblastech jejich činnosti. Důležitým bodem konference bylo představení nové strategie SAP, která v řadě atributů mění dosavadní roli a pojetí služby IT v organizacích. Na SAP World Tour 2010 byl kladen důraz na témata, jako jsou Business Intelligence, řízení rizik, mobilní řešení, CRM, finanční řízení a řízení podnikové výkonnosti. V neposlední řadě dostaly prostor také novinky v řešeních partnerů SAP. Vše se neslo v duchu nových trendů a přístupů a za přátelské atmosféry. 

Hosty konference byli Manfred Joseph, Managing Director SAP CEE, který představil vize a strategie společnosti SAP, Norman Marks, Vice President, GRC, SAP BusinessObjects, a  Timo Elliott, Senior Director, Strategic Marketing, SAP BusinessObjects, jehož vystoupení se věnovalo trendům v Business Intelligence.

O společnosti SAP

SAP je největším světovým poskytovatel aplikačního softwaru pro podniky a organizace všech velikostí. Subjektům působícím ve více než 25 oborech umožňují  řešení SAP být nejlépe řízenými organizacemi svého druhu. Společnost SAP má více než 102 tisíc zákazníků ve 120 zemích a její akcie jsou obchodovány na několika světových burzách – včetně Frankfurt Stock Exchange a NYSE – pod kódovým označením „SAP“. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala téměř 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. 

Portfolio SAP BusinessObjects mění způsob fungování orga­nizací prostřed­nictvím propojení lidí, informací a podnikání. Díky otevřeným  řešením, která pracují v he­terogenních prostředích a v oblastech jako jsou „business inteligence“, řízení informací, řízení výkonnosti firem a kontrola, řízení rizik a dodržování standardů, umožňuje portfolio SAP BusinessObjects organizacím každodenně uskutečňovat jejich vytýčené strategie. 

Více informací najdete na www.sap.com.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).