Hlavní navigace

Příští týden v Praze proběhne konference zaměřená na roli antivirových řešení v bezpečnostní politice ICT

[Tisková zpráva] 21. října 2009 proběhne třetí veřejná konference Českého institutu manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB) s podtitulem „Antivirová řešení jako základ ICT bezpečnosti ve firmě“. Konference se uskuteční od 9:30 hod. v budově Prague Gate na Chodově v Praze.

Sdílet

Antivirová řešení jsou dnes již samozřejmostí a plní své nezastupitelné místo v celkové bezpečnostní politice. Na trhu je k dispozici široká škála produktů, které lze jen těžko porovnat, protože se liší svými vlastnostmi a funkčností. Produkty jsou rozdílné především v možnostech implementace pro jednotlivé typy zákazníků – dle velikosti organizace, náročnosti uživatelů, provozních požadavků, zapojení v rámci bezpečnostní politiky atd. Naším záměrem je posoudit silné a slabé stránky jednotlivých antivirových řešení. Od této konference především očekáváme kvalifikovanou diskusi účastníků s dodavateli antivirových řešení.

Hlavními partnery konference jsou společnosti ESET, F-Secure, Microsoft a Trend Micro. Mediálními partnery Computerworld, Hoax, www.ICTsecurity.cz, ITSystems, SecurityWorld a Sdělovací technika. Aktuální program, registrační formulář a více informací o konferenci i činnosti institutu naleznete na www.cimib.cz.

O sdružení:
Český institut manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB) je profesním sdružením, které vzniklo z iniciativy subjektů zabývajících se touto problematikou.

Základním cílem ČIMIB je sdružit odborníky a firmy zabývající se informační bezpečností a tím podpořit výměnu nejlepších zkušeností a znalostí. Posláním sdružení je vytvořit významnou platformu pro setkávání členů s potenciálními zájemci, která napomůže při rozšiřování cenných informací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).