Hlavní navigace

Konfigurátor ACTIVE 24 uspěl u hostingové veřejnosti

[Tisková zpráva] Výsledky soutěže o nejlepší hosting roku „TOP HOSTINGY 2009“, který pořádal odborný server hostingy.cz, prozrazují velkou oblíbenost služeb ACTIVE 24 mezi veřejností. Ta hlasovala pro ACTIVE 24 hned ve třech kategoriích a ocenila zejména službu konfigurátor.

Sdílet

Konfigurátor se umístil na druhém místě v hlasování veřejnosti v kategorii „Nejlepší webhosting – ostatní technologie“ s 380 hlasy a na třetím místě v hlasování o nejlepší webhosting na platformě Linux (320 hlasů). Dalších 312 hlasujících ocenilo nabídku Business 10, virtuální privátní server na platformě Windows, a posunulo ACTIVE 24 v této kategorii na první místo.

Hlasování tak jasně ukazuje, že na českém trhu poměrně unikátní nabídka tzv. webhostingového konfigurátoru má mnoho příznivců. Konfigurátor totiž umožňuje sestavit vlastní webhostingovou službu na míru podle konkrétních požadavků daného zákazníka a platit pouze za služby, které zákazníci opravdu potřebují. Je tak alternativou k hostingovým balíčkům.

ACTIVE 24, s.r.o. – přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb. Společnost se zaměřuje na malé a střední podniky i jednotlivce, kterým nabízí kompletní internetová řešení (www.active24.cz). Zároveň provozuje jedno z největších virtuálních obchodních center – Vltava2000 (www.vltava2000­.cz). Společnost ACTIVE 24, s.r.o., je součástí skupiny Active 24 ASA, celoevropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu a pobočkami v 15 evropských zemích. Od roku 2006 je stoprocentním vlastníkem skupiny Active 24 norská společnost Mamut.