Hlavní navigace

KONGRES ODS NA ČT24

[Tisková zpráva] ODS – vítězná nebo poražená? Tak se jmenuje dvoudenní speciál ČT24, který v sobotu 21. a v neděli 22. listopadu zprostředkuje divákům České televize v přímém přenosu kongres nejsilnější české pravicové strany.

Sdílet

Dokáží občanští demokraté na dvacátém kongresu zakopat příkopy osobních nevraživostí? Bude jen programový, nebo se stane volebním? Jaká je momentálně pozice Mirka Topolánka? A jak jsou rozloženy síly uvnitř strany? To jsou jen některé otázky, které budeme rozebírat jak s aktéry, tak politology a dalšími experty.

Sobotní část zahájíme v 9:30 – trvat bude pravděpodobně do 22:00. V neděli odstartujeme v 8:05. V moderátorském křesle se budou střídat Václav Moravec a Daniela Drtinová. Přímo z místa bude reportovat dvojice Jakub Železný a Alice Schinabeková. Do programu se zapojí také političtí analytici České televize Jindřich Šídlo a Martina Lustigová. Ve studiu je doplní jako obvykle řada hostů.

Do diskuse mohou přispět svými názory a otázkami i diváci – a to na adrese www.ct24.cz/chat. Tento chat bude otevřen pro zájemce už ve čtvrtek večer.