Hlavní navigace

KONGRES ODS NA ČT24

[Tisková zpráva] ODS – vítězná nebo poražená? Tak se jmenuje dvoudenní speciál ČT24, který v sobotu 21. a v neděli 22. listopadu zprostředkuje divákům České televize v přímém přenosu kongres nejsilnější české pravicové strany.

Doba čtení: 1 minuta

Dokáží občanští demokraté na dvacátém kongresu zakopat příkopy osobních nevraživostí? Bude jen programový, nebo se stane volebním? Jaká je momentálně pozice Mirka Topolánka? A jak jsou rozloženy síly uvnitř strany? To jsou jen některé otázky, které budeme rozebírat jak s aktéry, tak politology a dalšími experty.

Sobotní část zahájíme v 9:30 – trvat bude pravděpodobně do 22:00. V neděli odstartujeme v 8:05. V moderátorském křesle se budou střídat Václav Moravec a Daniela Drtinová. Přímo z místa bude reportovat dvojice Jakub Železný a Alice Schinabeková. Do programu se zapojí také političtí analytici České televize Jindřich Šídlo a Martina Lustigová. Ve studiu je doplní jako obvykle řada hostů.

Do diskuse mohou přispět svými názory a otázkami i diváci – a to na adrese www.ct24.cz/chat. Tento chat bude otevřen pro zájemce už ve čtvrtek večer.