Hlavní navigace

Kontexty – témata, o nichž se mluví, v novém diskusním pořadu na ČT2

[Tisková zpráva] Od 2. března každé úterý večer na ČT2 diskusní pořad na společenská a politická témata. Netradiční pohledy, analýzy a hledání souvislostí. Připravili L. Vopálenská, P. Dudek, B. Kubíková a V. Romanov.

Sdílet

Témata, o nichž se mluví. Analyzujeme, hledáme souvislosti. Moderátoři Lucie Vopálenská a Petr Dudek zvou hosty napříč generacemi, aby se s nimi zamýšleli nad společenskými jevy, analyzovali je, hledali příčiny, souvislosti a důsledky. A vyprovokovali diváky k přemýšlení. Inteligentní debata o tom, co často nechceme slyšet, byť se nás to týká (a dotýká). Věcná diskuze, která se nevyhýbá opomíjeným tématům. A u těch notoricky známých se snaží nabídnout neotřelé úhly pohledu.

Od 2. března každé úterý večer na ČT2 po 22. hodině, téma první: Čemu věří nevěřící? Druhou debatu, vysílanou 9. března, nazvali její tvůrci Nesnesitelná lehkost zadlužování – hrozí české ekonomice bankrot? Dále pokračujeme o Národní galerii, globálním oteplování, nebo zamyšlením nad tím, zda není selekce českých dětí ve školách předčasná. Aktualizované informace včetně jmen zvaných hostů a ankety: www.ceskatele­vize.cz/kontex­ty

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).