Hlavní navigace

Tereza Kostková asistovala na oddělení plastické chirurgie

[Tisková zpráva] Herečka Tereza Kostková představuje v divácky nejoblíbenějším seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 doktorku Moniku Mandlovou alias „Mandličku“. Aby měla reálnou představu, jak její seriálová profese plastického chirurga vypadá v praxi, navštívila kliniku plastické chirurgie.

Sdílet

Praha 13. července 2010 – Další z oblíbených lékařů nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2, doktorka Monika Mandlová v podání herečky Terezy Kostkové, si vyzkoušela svou seriálovou profesi v reálu. Protože MUDr. Monika Mandlová působí v kamenické nemocnici především na oddělení plastiky, zavítala její představitelka do ordinace plastické chirurgie. Prohlédla si celou kliniku, od ordinace přes operační sál až po pokoje pro pacienty. Poté se převlékla do lékařského a přešla na operační sál, kde probíhala operace zvětšování prsou. Tereza tak měla možnost sledovat a vlastně také „asistovat“ skutečným odborníkům při práci.

K návštěvě na plastické chirurgii Tereza dodává: „Bylo to fascinující, několikrát jsem byla překvapena – reakcí svého organismu, který se přes veškeré vzdělání i předešlé zkušenosti musel vyrovnat s faktem, že je tak blízký skutečné praxi. Přínosem byla atmosféra na sále, kterou jako herec potřebuji nasát, abych ji mohla co nejvěrohodněji „předat“ divákovi. Bylo to nové, mnohdy nečekané, ale přitažlivé. Chystám se tyto své zkušenosti nadále prohlubovat."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).