Hlavní navigace

Hovězí kostým Leoše Mareše přilákal včera nejvíce diváků

[Tisková zpráva] Nejen díky rozmanité sestavě talentovaných soutěžících, ale také díky neobvyklému hovězímu kostýmu moderátora Leoše Mareše, ve kterém moderoval část včerejší Talentmanie, přilákala show značnou pozornost diváků.

Sdílet

Praha 22. listopadu 2010 – Čtvrtý finálový večer nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania se celý nesl v duchu zvířat, a to doslova! Největší divácký ohlas včera sklidila se svým vystoupením soutěžící Alena Smolíková se svou nejtalentovanější fenkou soutěže Keysi. Obě slečny zatančily v pirátském stylu a staly se tak superfinalistkami díky absolutnímu počtu obdržených diváckých sms hlasů.

Druhým postupujícím superfinalistou se stal Jiří Berousek mladší z cirkusu Originál Berousek a jeho medvědí kolegyně Máša. Ta kromě ohromujícího artistického výkonu a žonglérského umění předvedla i své řidičské dovednosti na skutečné motorce. Její řidičské schopnosti si vyzkoušel i jeden z porotcovského dua Mr.GS Michal Suchánek, kterého na zkušební jízdu nominoval jeho parťák Richard Genzer. Všichni aktéři sklidili obrovský aplaus.

Zlatým hřebem večera byl ovšem Leoš Mareš a jeho oblek ze syrového hovězího masa – předmět prohrané sázky. Když stanul na podiu v tomto masovém obleku spolu s medvědicí Mášou, nebylo mu úplně do zpěvu.

Čtvrtý finálový večer Talentmanie se včera stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem nedělního večera v cílové skupině 15–54. Podíl na sledovanosti v této kategorii činil 28,21 %, v kategorii 15+ vystoupal podíl na sledovanosti na 31,18 %, což v absolutních číslech představuje 1 213 tisíc diváků starších patnácti let, kteří seděli u obrazovek.

5. live přenos finálového večera Talentmanie v neděli 28. listopadu 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010