Hlavní navigace

Hovězí kostým Leoše Mareše přilákal včera nejvíce diváků

[Tisková zpráva] Nejen díky rozmanité sestavě talentovaných soutěžících, ale také díky neobvyklému hovězímu kostýmu moderátora Leoše Mareše, ve kterém moderoval část včerejší Talentmanie, přilákala show značnou pozornost diváků.

Doba čtení: 1 minuta

Praha 22. listopadu 2010 – Čtvrtý finálový večer nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania se celý nesl v duchu zvířat, a to doslova! Největší divácký ohlas včera sklidila se svým vystoupením soutěžící Alena Smolíková se svou nejtalentovanější fenkou soutěže Keysi. Obě slečny zatančily v pirátském stylu a staly se tak superfinalistkami díky absolutnímu počtu obdržených diváckých sms hlasů.

Druhým postupujícím superfinalistou se stal Jiří Berousek mladší z cirkusu Originál Berousek a jeho medvědí kolegyně Máša. Ta kromě ohromujícího artistického výkonu a žonglérského umění předvedla i své řidičské dovednosti na skutečné motorce. Její řidičské schopnosti si vyzkoušel i jeden z porotcovského dua Mr.GS Michal Suchánek, kterého na zkušební jízdu nominoval jeho parťák Richard Genzer. Všichni aktéři sklidili obrovský aplaus.

Zlatým hřebem večera byl ovšem Leoš Mareš a jeho oblek ze syrového hovězího masa – předmět prohrané sázky. Když stanul na podiu v tomto masovém obleku spolu s medvědicí Mášou, nebylo mu úplně do zpěvu.

Čtvrtý finálový večer Talentmanie se včera stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem nedělního večera v cílové skupině 15–54. Podíl na sledovanosti v této kategorii činil 28,21 %, v kategorii 15+ vystoupal podíl na sledovanosti na 31,18 %, což v absolutních číslech představuje 1 213 tisíc diváků starších patnácti let, kteří seděli u obrazovek.

5. live přenos finálového večera Talentmanie v neděli 28. listopadu 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010