Hlavní navigace

Koule a Nezávazný sex?

[Tisková zpráva] SOBOTA - Sci-fi thriller Koule představí Prima COOL v sobotu od 20.15 hod. Dustina Hoffmana, Sharon Stoneovou či Samuel L. Jacksona. Skupinka elitních vědců se vydává na průzkum záhadné kosmické lodi, která stovky let leží v hlubině Tichého oceánu. Jedná se o mimozemský objekt? Stroj času? Mezihvězdný koráb? V nejistotě se posádka začíná zmítat uprostřed mořských hlubin, které se stávají nebezpečnou pastí. Co je ještě realita a kde už začíná fantazie? Film je adaptací slavného románu Michaela Crichtona s názvem Koule.

Sdílet

Chuť na Nezávazný sex mohou diváci ukojit již od 22.40 hod. Americká komedie vypovídá příběh divoké Stacy a zakřiknuté Melissy. Obě děvčata se snaží najít smysluplný vztah s mužem, který se nebojí závazků. S tímto cílem odjedou na společnou dovolenou do luxusního lázeňského letoviska. Plny velkých nadějí se pustí do hledání svého „pana dokonalého“. Bohužel muži, s nimiž se potkávají, chtějí jen nezávazný sex. V hlavních rolích zábavné a překvapivě pravdivé komedie se objeví Lea Thompsonová a Victoria Jacksonová.

NEDĚLE – Nedělní večer se s COOL movies od 20.15 hod. obrátí k filmové klasice ve snímku Planeta opic. V daleké budoucnosti se ve vesmíru odehraje nehoda a mladý astronaut Leon je nucen přistát na neznámé planetě. Záhy zjišťuje, že je tato planeta ovládána opice a že pokud chce přežít, musí o svůj život bojovat. Podaří se mu navázat s opicemi přátelský kontakt? Většina zvířat ho považuje za méněcenného tvora, který patří do klece. Chce-li se Leon vrátit na svou planetu, musí opicím prokázat svou inteligenci, vůli a touhu po životě. Představitel hlavní role z původní verze filmu (1968) Charlton Heston si zahrál i v této verzi. Konkrétně se jedná o otce generála Thadea. Pozměněný konec Tima Burtona (oproti původnímu filmu) pak vychází z knižní předlohy, kterou napsal Pierre Boulle.

V noci se od 22.30 hod. nabídne podívaná pro příznivce tajemných hororů ve snímku s názvem Chlapec, který spatřil vlkodlaka. Malý Richie si s otcem vyjede na výlet do srubu hluboko v lesích. V noci je přepadne podivné stvoření a otce pokouše. O co se jednalo? Zaútočí nebezpečný tvor znovu? Série hrůzostrašných událostí tomu přímo nasvědčuje.