Hlavní navigace

Daniela Kovářová a Tomáš Motl hosty v diskusním pořadu Téma Deníku na UPC Express TV

[Tisková zpráva] Praha, 19.10. 2009. Hostem diskuzního pořadu Téma Deníku vysílaného na televizní stanici UPC Express, která je šířena ve všech nabídkách analogové i digitální kabelové televize UPC, tentokrát byli ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová a viceprezident Soudcovské unie, Tomáš Motl.

Sdílet

Hlavní otázka moderátora a vedoucího domácí redakce Deníků Jana Kličky zněla: „vládne České republice justiční mafie?“ Ministryně Kovářová v této souvislosti uvedla, že objeví-li se v naší zemi jevy, které nezvládáme, máme tendenci je nazývat mafií. Za kauzami posledních dní pak žádnou mafii v pravém slova smyslu nevidí. Další podstatné téma představovalo zavedení datových schránek. Poslední dobou se totiž ozývají hlasy, že do plánovaného data spuštění zbývá ještě mnoho práce, kterou dle mnohých nelze stihnout. Viceprezident Soudcovské unie Motl Nicméně diváky UPC Express v této souvislosti uklidňuje, že žádná krize v soudnictví nenastane. Jan Klička se ovšem nevyhýbá ani otázkám na právě probíhajícího vysokoškolský skandál v Plzni…

Politický diskusní pořad Téma Deníku je vysílán od pondělka 19.10. 2009 do neděle 1.11. 2009. Moderuje ho a připravuje Jan Klička, vedoucí domácí redakce těchto novin.

Pořad je čtrnáctidenník a diskuse trvá třicet minut. Při pondělní premiéře se vysílá celkem čtyřikrát a během následujících dvou týdnů pak každý den několikrát reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout také na internetové adrese http://www.you­tube.com/user/up­cexpress. Stopáž a periodicita pořadu jsou voleny tak, aby se s ním mohl seznámit skutečně každý zájemce a periodicita navíc dovoluje moderátorovi volit závažnější a přitom stále aktuální téma.

UPC Express je informační, zpravodajský, publicistický a zábavní televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v centrální pražské variantě a v sedmi variantách regionálních. Je dostupný všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).