Hlavní navigace

Jaroslav Král se stal novým výkonným ředitelem T.S.BOHEMIA

[Tisková zpráva] T.S.BOHEMIA oznámila, že úspěšně ukončila výběrové řízení na pozici výkonného ředitele. Od 1. 9. 2010 bude tuto funkci vykonávat Jaroslav Král. Jaroslav Král nahradí Petra Schroma, který z vážných rodinných důvodů nemohl již zastávat tuto funkci.

Sdílet

OLOMOUC, 1.9.2010 – Jaroslav Král zastával 7 let funkci produktového manažera klíčových komodit u T.S.BOHEMIA. Během této doby dokonale poznal prostředí společnosti a její interní procesy.

„Věříme, že ve své nové funkci využije své bohaté zkušenosti z prodeje, nákupu i marketingu, což se promítne do zefektivnění činností celé firmy.“ říká Bronislav Pešák, místopředseda představenstva.

„T.S.Bohemia je pro mne příkladem toho, že usilovná práce a snaha vede k úspěchu. Po několika letech působení ve funkci produktového manažera, je pro mne možnost podílet se na jejím řízení velkou výzvou a závazkem. Využiji všech zkušeností a znalostí, které jsem získal, abychom společně z ryze české společnosti, kterou se T.S.Bohemia, jako jedna z mála na trhu může pyšnit, vybudovali velmi silného hráče nejen na internetovém trhu. I nadále budeme rozšiřovat naši nabídku, služby a síť poboček. Slogan „Váš osobní elektromarket“ je vzkazem pro zákazníka, že poskytujeme nadstandardní služby, stále se rozšiřující síť poboček a produktů, které T.S.Bohemii odlišují od konkurence.“ říká Jaroslav Král, výkonný ředitel společnosti T.S.Bohemia, a.s

O společnosti T.S.BOHEMIA
Společnost T.S.Bohemia a.s. se sídlem v Olomouci je na trhu 16 let a prodává zboží přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. S ročním obratem 1,44 miliard se stala druhým největším internetovým obchodem v oblasti prodeje PC a výpočetní techniky v ČR. V současnosti má dvanáct kamenných poboček po celé republice a největší IT showroom výpočetní techniky na ploše 800m2 v Olomouci . Je také provozovatelem Veterán ARENY v Olomouci, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.