Hlavní navigace

KRIMI LIVE - NOVÝ POŘAD PRIMA TV - POPRVÉ NA OBRAZOVCE

[Tisková zpráva] Úspěšný zahraniční formát, který bude již od zítra vysílán jednou týdně 45 minut živě ze studia, bude i za pomoci televizních diváků pomáhat bojovat se zločinem. Pořad byl s velkým úspěchem vysílán ve Švédsku, Dánsku a Finsku. Pořad bude pro Prima TV vyrábět společnost Strix Television s.r.o.

Sdílet

Pořad je týdenním zpravodajstvím o tom nejzajímavějším, co se v zemi stalo v kriminální oblasti. Jeho prioritou je aktuálnost, zpravodajský přístup, spolupráce s odborníky z řad policie a s právníky. Kromě aktuálních případů pořad obsahuje také reportáže o starších, stále otevřených výjimečných policejních případech. Nebudou chybět ani propracované rekonstrukce zločinů a zpětně informace o tom, jaké případy se i díky pořadu podařilo vyřešit.

Jaké zajímavé reportáže jsou na zítra připraveny pro diváky?
Ve čtvrtek v přímém přenosu moderátor pořadu Martin Severa představí divákům přes 10 zajímavých reportáží z oblasti kriminality. Mezi nejzajímavější patří reportáž, která se vrací ke kauze staré tři roky: Před obchodními domy Liedl byly téměř všude vykáceny stromy. Kdo je nechal vykácet, řešila tři roky policie. Reportéři pořadu našli první velkou stopu – videozáznam, kde jeden z pracovníků přiznává, že v tom má prsty právě ona společnost. Kromě vracení se ke starším nedořešeným kauzám, pořad Krimi live sliboval aktuálnost. Ta se objeví v další reportáži zaměřené na vyšetřování dvou vražd podnikatelů z Přerova. K první z nich došlo na začátku ledna, ke druhé právě dnes. Nejaktuálnější informace se dozvíte přímo v pořadu. Neméně zajímavé bude představení deseti nejhledanějších kriminálníků v Čechách, stejně jako další reportáže.