Hlavní navigace

Kriminálka Anděl již v pondělí na TV Nova

[Tisková zpráva] Již v pondělí 8. března se na obrazovky TV Nova vrací původní český krimiseriál Kriminálka Anděl. Nové případy, většinou inspirované skutečnými trestnými činy, bude řešit známý tým kriminalistů v čele se zkušeným Ivanem Tomečkem v podání Martina Stropnického.

Sdílet

Praha 5. března 2010 – Hned v prvním dílu s názvem Minuta ticha, který začíná ve 20 hodin, čeká na detektivy složitý případ dvou žen, zavražděných za podobných okolností na okraji Prahy pouhé tři dny po sobě. V dalších epizodách budou detektivové mj. řešit případ rozřezaného těla mladého muže, násilnou smrt nezletilé zpěvačky farního sboru, přepadení podnikatele s realitami a mnoho dalších záhad.

Nové epizody Kriminálky Anděl se více zaměřují na popis prostředí, v němž se vyšetřovaný zločin stal. Divák společně s detektivy nahlédne například do podzemních šachet Prokopského údolí, do azylového domu plného žen, které by si rády vyřídily účty s bývalými partnery, podívá se na skládku komunálního odpadu nebo se seznámí s praktikami zlodějů uměleckých památek.

Fiktivní tým pražských kriminalistů tvoří šéf kriminálky Milan Horák (Miloslav Mejzlík), vedoucí týmu Ivan Tomeček (Martin Stropnický), detektivové Tomáš Benkovský (David Švehlík) a Oliver Hajn (Marek Taclík), dokumentarista Ruda Uhlíř (Michal Novotný), forenzní psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková) a patolog Karel Benkovský (Ladislav Frej).

Více na www.nova.cz/kri­minalka
Kriminálka Anděl, každé pondělí od 20 hodin na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).