Hlavní navigace

Kristina Bastienová novou moderátorkou Snídaně s Novou

[Tisková zpráva] Praha 27. června 2008 – Novou moderátorkou Snídaně s Novou se stane Kristina Bastienová. Tato herečka, tanečnice a moderátorka pořadu „Bailando – tančím pro tebe“ se na obrazovce objeví již v úterý 1. července. Jejím moderátorským partnerem se stane stávající moderátor Snídaně s Novou Ondřej Vodný.

Sdílet

Kristina Bastienová se na moderování Snídaně s Novou podle svých slov už moc těší: „Beru to jako obrovskou výzvu a novou zkušenost. Už teď totiž vím, že moderace Snídaně s Novou bude v mnoha ohledech jiná než moderace Bailanda. Tento pořad jsem měla tu čest uvádět před nějakým časem s Daliborem Gondíkem. Jsem ráda, že mohu opět říci, že mám štěstí na profesionály okolo sebe. Děkuji celému týmu Snídaně s Novou a hlavně pak svému kolegovi Ondřeji Vodnému za veškerou podporu. Oba se budeme těšit na diváky a na to co nás čeká. Přijďte nám tedy, prosím, nejen 1. července ráno k obrazovce na Nově, držet palce. Pevně věřím, že vše dobře dopadne a budete se s námi rádi probouzet."

KRISTINA BASTIENOVÁ (roz.Kloubková, *1976) – Vystudovala Taneční konzervatoř v Praze, obor klasický balet. V roce 1994 získala na mezinarodní taneční soutěži moderního tance v Ženevě 3. místo a cenu Pierra Sandoze.

Sedm let spolupracovala s Jiřím Kornem v jeho taneční company. Účinkovala v mnoha muzikálech – např. Drakula, Johanka z Arku, Rebelové, Tři mušketýři, Angelika, Golem, Elixír života (Marilyn Monroe), Kleopatra, Zasněžená romance, West Side Story, Sny z Nového Yorku, Divotvorný hrnec (Divadlo v Pardubicích), Chicago (DJKT v Plzni), Mair fair ze Zelnáku (MDB). Na kontě má i několik filmových a televizních rolí: Milenci a Vrazi (Madda Serafinová), Vratné láhve (Dáša), seriál Posední sezona (Andrea), O ztracené lásce (Čičulína), Nejlepší krádež mého života (Lucie). Moderovala pořad „Bailando – tančím pro tebe“ a vytvořila choreografie pro Velkou muzikálovou show 2 (divadlo G v Brně), Gazdinu robu (Divadlo pod Palmovkou a The Legend of Golem (divadlo Hybernia), k nimž od podzimu 2008 přidá choreografie muzikálů Adéla ješte nevečeřela (Divadlo Broadway) a Švejk (divadlo Hybernia).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).