Hlavní navigace

Kristýna Imrichová novou manažerkou marketingové komunikace a PR veletrhů INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA

[Tisková zpráva] Brno, 3. února 2009 - Novou manažerkou marketingové komunikace a public relations veletrhů INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA se stala k 1. únoru 2009 Kristýna Imrichová. Na této pozici nahradila Martinu Kremlovou, jež nadále zůstává ve společnosti Veletrhy Brno manažerkou PR a reklamy veletrhů EmbaxPrint, Techagro, Silva Regina a Animal Vetex.

Sdílet

Kristýna Imrichová bude plně zodpovědná za vztahy s médii a současně bude mít na starosti oblast public relations, komunikační strategii a reklamu veletrhů INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA. Ve své funkci nebude nováčkem – před nástupem do společnosti Veletrhy Brny působila na pozicích kreativního manažera a následně ředitelky agentury medial agency, s.r.o. Více než roční fungování má též v roli marketingového specialisty seniora v Okay elektrospotře­biče s.r.o.

„Práci na projektu INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA vnímám jako velkou výzvu. Tyto veletrhy procházejí zlomovým obdobím a ráda bych proto svými zkušenostmi přispěla k jejich správnému nasměrování do budoucna,“ komentuje své plány Kristýna Imrichová.

Kristýna Imrichová vystudovala Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně. Hovoří anglicky a německy a kromě práce patří mezi její hlavní záliby především sport, hlavně fitness, běh, in-line, squash, a tenis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).