Hlavní navigace

Křižovatky osudů

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu od 20.15 se diváci Prima Cool mohou těšit na americký film Křižovatka osudu. Na první pohled normální rodina, muži čtyř generací, se scházejí v restauraci rychlého občerstvení. Jediný pradědeček Henry dobře ví, že nic není tak normální, jak se zdá, a že nikdo není bez chyby. A protože životním chybám se dá čelit různě, vymyslí pradědeček zajímavý plán, jak rodinu stmelit. V hlavních rolích této „road movie“, která diváka provede po jihozápadě Spojených států, se objeví velké herecké osobnosti: Michael Caine, Christopher Walken, Josh Lucas a Johan Bobo.

Sdílet

Od 22.00 se na diváky chystají vrhnout zmutovaní hadi ve sci-fi hororu se stylovým názvem Sssssss. Mladý student medicíny David se už nemůže dočkat spolupráce s nejproslulejším odborníkem na hady, doktorem Stoperem. Brzy ale zjistí, že pod rouškou laboratorního výzkumu se odehrávají úděsné experimenty, jejichž jediným cílem je přeměnit člověka v kobru královskou. Davidovi pomalu dochází, kdo má být další obětí prapodivných pokusů šíleného vědce, a že čeká ho boj o holý život. Kultovní film daného žánru režíroval Bernard L. Kowalský, jinak tvůrce úspěšných seriálů Mission: Impossible nebo Columbo.

NEDĚLE – Druhý víkendový den, v neděli ve 20.15, na diváky čeká kriminální komedie Pták na drátě se skvělým hereckým obsazením v čele s Melem Gibsonem a Goldie Hawnovou. Rick svědčil proti zkorumpovaným tajným agentům, a proto nyní žije s novou identitou pod ochranou FBI. Ale jen do té doby, než ho na benzínové pumpě pozná jeho dávná láska Marianne. Než si Rick stačí znovu změnit identitu, je z vězení propuštěn usvědčený pachatel, který touží po krvavé pomstě. Rick se proto musí s Marianne vydat na útěk přes celé Státy, přičemž má v patách nejen gangstery, ale i policii. ¨

Na závěr víkendu si mohou diváci od 22.15 hod odpočinout při oddychové komedii se Stevem Martinem s názvem Průvodce osamělého muže. Smolař Larry pracuje ve firmě, která vyrábí pohlednice a žije s nepříliš věrnou přítelkyní Danielou. Nicméně velmi záhy přichází i o ni a když ho vyhodí z bytu, musí se životem protloukat sám. Seznámí se s podobně osamělým Warrenem, který mu poradí, jak prolomit svou samotu. I když si Larry pořídí několik psů a hovoří s květinami, stále se cítí sám. Až do chvíle, kdy se seznámí s Iris, která však již byla šestkrát vdaná. Zdá se, že právě ona by mohla být tou pravou, ale Iris se zatím silnějších citů bojí…Film vznikl podle knihy a pozdější úspěšné divadelní hry Neila Simona.