Hlavní navigace

Krnovské opravny a strojírny volí Infor ERP SyteLine ke zkrácení dodacích lhůt, zlepšení využitelnosti kapacit a optimalizaci podnikových procesů

[Tisková zpráva] Praha – 8. prosince 2010 – Společnost Infor, přední dodavatel podnikového softwaru pro středně velké společnosti, dnes oznámila, že Krnovské opravny a strojírny nasadí řešení Infor ERP SyteLine. Cílem implementace, kterou bude realizovat firma ITeuro, partner společnosti Infor, je optimalizace výrobních procesů a vyšší efektivita. Rutinní provoz systému bude zahájen 1. února 2011.

Sdílet

Novinky

 • Krnovské opravny a strojírny nasadí systém Infor ERP SyteLine, součástí implementace je optimalizace existujících podnikových procesů.
 • Řešení nahradí dílčí, neintegrované aplikace na platformě Paradox vyvinuté vlastními silami, které již nestačily náročným požadavkům na plánování výroby.
 • Infor ERP SyteLine bude jako celopodniková aplikace pokrývat klíčovou oblast podnikových procesů v oblasti výroby včetně zajištění pokročilého plánování výroby (APS).
 • Po implementaci výrobce očekává, že svým zákazníkům bude schopen garantovat termíny dodávek díky přesnějšímu plánování.
 • Díky lepšímu plánování systém také umožní optimálnější nákup materiálu a úspory s ohledem na nižší úroveň a rychlejší obrátku zásob.
 • Infor ERP SyteLine bude integrován na straně výroby s návrhovými (CAD) systémy a na straně administrativy bude propojen s existujícím ekonomickým a personálním softwarem.
 

Co říká zákazník

„Potřebovali jsme nahradit zastaralý informační systém, který jednak přestával stačit nárokům na moderní výrobu a který nás jednak svazoval v již přežitých procesech,“ říká Filip Loučka, jednatel Krnovských opraven a strojíren.“Infor ERP SyteLine nás v rámci výběrového řízení zaujal především svou schopností integrálně pokrýt jak oblast základního ERP, tak oblast pokročilého plánování a rozvrhování výroby.”

 
Co říká Infor

„V období opětovného růstu výroby hledají české výrobní společnosti podnikový systém schopný pokrýt současné i budoucí požadavky svých zákazníků,“ říká Petr Felkner, country manažer Infor Česká republika. “Společnost Krnovské opravny a strojírny si zvolila Infor ERP SyteLine v náročném výběrovém řízení mezi všemi hlavními konkurenty na základě kvality řešení zohledňující aktuální obchodní potřeby a kompetencí dodavatele řešení ITeuro.” 

Další zdroje:

Infor ERP SyteLine –http://cz.infor­.com/productsum­mary/erp/syte­line/   

O společnosti Krnovské  opravny a strojírny

Společnost je významným regionálním strojírenským podnikem, který se soustřeďuje na výrobu, modernizaci a opravy kolejových vozidel a výrobu strojírenských dílů. Společnost vykazuje obrat 600 milionů Kč a má zhruba 600 zaměstnanců. Vedle České republiky své výrobky dodává do celé řady zemí Evropské unie, Švýcarska a Ruska. Více informací lze nalézt na www.kos.cz

O ITeuro

Společnost ITeuro poskytuje svým zákazníkům profesionální služby a perspektivní řešení zaměřená na zvyšování efektivity řízení výrobních podniků. Poradenstvím v oblasti logistiky (výrobní, skladové a distribuční), plánování a řízení výroby, umožňuje výrobním podnikům optimalizovat vnitropodnikové procesy, zvyšovat výkonnost a dosahovat kvalitnějších výsledků vedoucích k posílení pozice na trhu. Na podporu svých záměrů ITeuro využívá produkty společnosti Infor. Více informací lze nalézt na www.iteuro.cz.

O Infor

Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru.  Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.   

K zákazníkům Infor patří:

 • 10 největší leteckých výrobců
 • Přes 450 oděvních a obuvních společností
 • 14 z 25 největších automobilových subdodavatelů
 • 9 z 10 největších společností z odvětví high-tech a elektroniky
 • Více než 4 500 strojíren­ských výrobců
 • 21 z 35 největších farmaceutických společností
 • Téměř polovina z Top 100 distributorů elektrotechniky
 • 1 000 poskytovatelů finančních služeb
 • 2 000 municipálních a státních institucí
 • 22 z 50 největších retailových firem
 • 7 z 10 největších pivovarů
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).