Hlavní navigace

Kupte si kancelářský balík iOffice11 za jednu SMS

[Tisková zpráva] Firma blue.point Solutions spol. s r.o. přichází na trh s novým produktem iOffice 11.

Sdílet

Jedná se o vylepšený kancelářský balík OpenOffice.org, kompatibilní s OS Windows XP a vyšší, který mimo jiné nabízí:

  • vylepšenou kompatibilitu s Microsoft Office
  • vylepšenou podporu maker VBA
  • 1 mil. řádků v tabulkovém procesoru Calc
  • bohatou sadu šablon
  • import a editaci PDF souborů
  • kompresor prezentací pro menší velikost souborů
  • podpora pro ukládání souborů přímo do Google Docs
  • e-mailový klient Mozilla Thunderbird jako součást kancelářského ba­líku

a mnoho dalších vylepšení

Šest základních komponent Writer, Calc, Impress, Draw, Base a Thunderbird vám pomůžou s práci s textovými dokumenty, výpočetními tabulkami, obrázky, prezentacemi i poštou. 


Writer, alternativa k programu Microsoft Word, má všechno, co můžete očekávat od moderního, plně vybaveného textového editoru, jednoduše se ovládá a díky tomu jej můžeme použít na mnohé od vytvoření jednoduchého dopisu, až po snadné psaní knih s grafikou, obrázky, sloupci apod.

Calc je tabulkovým procesorem, alternativou k programu Microsoft Excel. Nováčci tento program považují za velmi intuitivní.

Impress je opravdu vynikající nástroj pro vytváření efektních multimediálních prezentací, plní v iOffice 11 funkci prezentačního nástroje, podobně jako Powerpoint v MS Office.

Draw má v balíku iOffice 11 roli kreslicího programu, umožňuje vám pracovat s grafikou a diagramy, například manipulování s objekty, přetáčení 2D a 3D, použítí pro sofistikované umělecké ztvárnění fotorealistických obrázků.

Base umožňuje v iOffice 11 jednoduše pracovat s daty. Můžete vytvářet a upravovat tabulky, formuláře, dotazníky. S jeho pomocí lze lehce přistupovat k údajům uloženým v databázích, a také tyto databáze vytvářet.

Mozilla Thunderbird, poštovní klient doplněný o rozšíření pro kalendářové služby.

Kancelářský balík iOffice 11 můžete získat na našich stránkách http://www.iof­fice11.com/.
Budete potřebovat SMS kód, který získáte jednoduše tak, že pošlete SMS ve tvaru: pm ioffice11 na číslo 9033379. Cena SMS je CZK 79 s DPH.

SMS kód obdržíte obratem na svůj mobilní telefon. SMS kód pak stačí zadat do příslušného pole, které najdete na stránce, která se zobrazí po stisknutí tlačítka „Stáhnout za sms“. SMS kód je platný po dobu jednoho roku od jeho aktivace. Po vypršení této doby můžete stejným způsobem získat kód nový.