Hlavní navigace

KVADOS rozšiřuje hostingové centrum

[Tisková zpráva] Společnost KVADOS, a.s., rozšířila kontrakt pro zajištění prostoru v hostingovém centru společnosti GTS Novera a.s. Stalo se tak díky intenzivnímu rozvoji služeb komplexního outsourcingu pro produkty VENTUS a myAVIS™, a to nejen pro klienty z České republiky, ale i z řady evropských zemí.

Sdílet

Provozovaná serverová farma bude rozšířena o další stroje do velikosti stávajících dvou rackových skříní 42U. Servery budou nadále značek HP a Dell. Součástí rozšíření je i investice do záložního datového centra, které zvyšuje bezpečnost celého hostingového systému pro uživatele.

Společnost KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem, který aktivně působí na většině trzích Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení a dále rozsáhlé sítě obchodních partnerů z oblasti vývoje mobilních řešení pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. Klíčovými produkty společnosti jsou produktové skupiny VENTUS a myAVISTM. Novinkou letošního roku je komplexní řešení pro maloobchodní prodej – myCASH.

Informační systém VENTUS je komplexní ERP řešení, které dnes pokrývá všechny běžné finanční, logistické i distribuční procesy. Obsahuje specializovaná řešení pro celní agendy, manažerské informační systémy, CRM a řešení pro obchodní zástupce v terénu. myAVISTM je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVISTM je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti k efektivnímu řízení obchodních procesů.

myCASH je řešení pro maloobchodní prodej, které je zaměřeno především na řízení větších prodejních sítí. Obsahuje komplexní řešení včetně skladové evidence, objednávek, účetnictví, ale také integraci s B2B a B2C portály. Řešení dále obsahuje unikátní systém pro efektivní inventarizaci s využitím mobilních terminálů.