Hlavní navigace

KVADOS uspořádal tradiční setkání zaměstnanců

[Tisková zpráva] Společnost KVADOS, a.s., připravila na poslední listopadový víkend v příjemném prostředí beskydského hotelu Ráztoka setkání pracovníků skupiny KVADOS. Více než stovka zaměstnanců měla možnost ve dnech 22. a 23. listopadu na odborně-společenském setkání získat od vedení skupiny přímou zpětnou vazbu na svou práci nebo se dozvědět o technologickém směřování všech klíčových produktů - VENTUS, myAVISTM a myCASHTM.

Sdílet

Management skupiny dále představil připravované zakázky a významné novinky v životě skupiny KVADOS pro příští rok. Nedílnou součástí programu vedle odborných prezentací jednotlivých oddělení byla i zábavně-společenská část, a tak všichni přítomní sledovali například steakovou a barmanskou show, vyzkoušeli laserovou střelnici, zahráli si bowling nebo se zúčastnili turnaje ve stolním fotbálku.

„Setkání zaměstnanců skupiny KVADOS je každoroční tradicí a patří mezi akce, které pro naše pracovníky chystáme pravidelně a rádi. Konec roku je vhodný čas nejen k bilancování uplynulých měsíců, ale také k představení plánů do budoucna. Naše práce stojí na informacích, proto je důležité předávat je i uvnitř firmy. Jsem rád, že k tomu máme příležitosti, jako je tato,“ uvedl Miroslav Hampel, generální ředitel společnosti KVADOS, a.s.

O společnosti KVADOS, a.s.
Společnost KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem informačních systémů pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. Společnost aktivně působí na většině trhů Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení a dále rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat skupiny KVADOS činí více než 100 milionů Kč a počet odborných zaměstnanců přesáhl hranici 100 lidí. Klíčovými produkty společnosti jsou produktové skupiny VENTUS a myAVISTM. Novinkou roku 2008 je komplexní řešení pro maloobchodní prodej – myCASHTM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).