Hlavní navigace

KVADOS získává status Dell Registered Partner

[Tisková zpráva] Společnost KVADOS, a.s., získala další prestižní status, tentokrát Dell Registered Partner. Po ročním působení v partnerském programu Dell PartnerDirect a díky dosaženým obchodním výsledkům jí udělila společnost Dell status registrovaného partnera pro další období.

Sdílet

Dell PartnerDirect je celosvětový partnerský program společnosti Dell, jehož záměrem je posilovat vztahy s obchodními partnery tak, aby koncovým zákazníkům nabídli širší nabídku služeb a produktů s maximální flexibilitou a přidanou hodnotou.

Získání uvedených certifikaci a partnerství zaručuje klientům skupiny KVADOS, že její společnosti disponují specialisty, kteří jsou zaškoleni pro uvedené produkty a technologie a budou schopni nakonfigurovat nejvhodnější řešení s ohledem na optimální poměr cena/výkon a spolehlivost.

Partnerství se společností Dell znamená pro klienty skupiny KVADOS snazší dostupnost produktů a služeb Dellu, například v podobě hardwarového vybavení. „Podmínky partnerského programu Dell PartnerDirect jsou velmi dynamické, mění se pro každé čtvrtletí. Stejně jako nabízí Dell pouze ta nejlepší řešení, vyhledává ke spolupráci výhradně špičkové partnery, na jejichž síti stojí nová obchodní politika Dellu. Pro skupinu KVADOS je vzájemná spolupráce významným oceněním a věřím, že i naši klienti ocení její výhody,“ uvedl Jiří Švejnoha, manažer oddělení hardware.

O společnosti Dell
Společnost Dell byla založena před pětadvaceti lety Michaelem Dellem. Dnes představuje nadnárodní gigant, který po celém světě zaměstnává téměř 77 tisíc lidí a nabízí inovativní produkty a služby týkající se téměř všech oblastí vztažených k počítačům.

O společnosti KVADOS, a.s.
Společnost KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS, myAVIS™ a myCASH™ jsou určeny společnostem působícím v obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Novinkou roku 2009 je personální informační systém myWORK™.

KVADOS, a.s., existuje již od roku 1992 a v současnosti aktivně působí na většině evropských trhů. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení i rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat skupiny KVADOS přesahuje 100 milionů Kč a počet odborných zaměstnanců překročil v roce 2008 hranici 100 lidí.

V roce 2009 skupina KVADOS popáté v řadě zvítězila v mezinárodní soutěži Microsoft Awards, což je potvrzením vyspělosti a přínosů vyvíjených produktů. Mimo to je skupina KVADOS například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard 2009 Preferred Partner a ESET Gold Partner.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).