Hlavní navigace

Vysoce kvalitní barevný laserový tisk na stolním zařízení – ideální pro malé a samostatné kanceláře

[Tisková zpráva] Amstelveen, Nizozemsko, 26. srpna 2008: Společnost Canon dnes oznámila uvedení dvou nových laserových barevných tiskáren řady i-SENSYS pro samostatné a malé kanceláře – LBP505n a LBP5050. Tato překvapivě kompaktní zařízení kombinují vynikající kvalitu barevného výstupu s vysokou rychlostí tisku. Představují prvotřídní hodnotu. Model LBP5050 je vhodný pro samostatné kanceláře, zatímco LBP5050n se síťovými funkcemi ocení skupiny více uživatelů z prostředí malých podniků, kteří potřebují funkce sdílet.

Sdílet

Canon technologie barevného tisku i-SENSYS zaručují mimořádnou profesionální kvalitu výtisků a grafiky. Nový na prostor nenáročný design, kterého tiskárny docílily díky přímému horizontálnímu 4D stroji, se vyznačuje výjimečně úzkým profilem, jenž dovoluje umístit tyto modely i do těch nejmenších kanceláří. Díky technologiím Canon rychlého výstupu prvního výtisku nikdy nečekáte na vyhotovení úlohy, a to i když se stroj nachází v klidovém režimu. Modely LBP5050n a LBP5050 nabízejí:

  • Technologie barev i-SENSYS spolu s novým přímým horizontálním 4D strojem pro výtisky profesionální kvality a mimořádnou grafiku
  • Kompaktní a elegantní design
  • Žádné čekání s funkcí rychlého výstupu prvního výtisku: nulová doba zahřívání z klidového režimu
  • Rychlost tisku až 8 str./min (barevně) nebo 12 str./min (černobíle)
  • Rozlišení až 9600×600 dpi s funkcí automatického zdokonalení obrazu (AIR)
  • Síťové funkce (LBP5050n)
  • Efektivní a energeticky úsporný provoz: spotřeba pouze 7 wattů v režimu spánku
  • Tichý provoz a zcela nehlučný pohotovostní režim
  • Bezúdržbová barevná kazeta vše-v-jednom

Mimořádné barvy
Oba modely LBP5050n a LBP5050 nabízejí spolu s kompaktním a elegantním designem také špičkovou kvalitu barev – vše díky Canon technologiím barev i-SENSYS. Nový přímý 4D stroj umožňuje zařízením rychle zhotovovat vysoce kvalitní barevné tisky. Čtyři tonerové kazety vše-v-jednom jsou umístěny za sebou, což znamená, že za jediný průchod se na papír nanesou všechny čtyři barvy. Funkce automatického zdokonalení obrazu (AIR) zajišťuje dokonalou reprodukci jemných detailů až do rozšířeného rozlišení 9600×600 dpi.

Fixační technologie Canon On-Demand nabízí nulovou zahřívací dobu a žádné čekání. Tiskárny tak spotřebovávají až o 75 % méně energie než laserové tiskárny s konvenčními fixačními systémy.

Špičková kvality, rychlost a nový styl
Modely LBP5050n a LBP5050 se svým úzkým profilem dodávají řadě i-SENSYS nový svěží styl. Oba jsou svou velikostí srovnatelné s typickou černobílou laserovou tiskárnou (měří pouhých 399×453×262 mm), za což vděčí především kompaktnímu horizontálnímu 4D stroji. Protože stroj není odvětráván větrákem, je v pohotovostním stavu naprosto bezhlučný. Pro umístění na pracovní stůl jsou tedy tyto tiskárny zcela ideální.

Snadné použití
Všechny spotřební díly zařízení jsou součástí čtyř snadno vyměnitelných barevných tonerových kazet vše-v-jednom, čímž jsou zajištěny nepřetržitý vysoce kvalitní výstup a minimální nároky na údržbu. Klíčové komponenty náchylné k opotřebení a poškození obnovíte s každou výměnou inkoustové kazety. Model LBP5050n je dodáván s vestavěnou síťovou kartou. Je tedy připraven pro malé kanceláře s více uživateli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).