Hlavní navigace

Kvalitní manažerské vzdělání z pohodlí domova je realitou

[Tisková zpráva] Nikdy nebyla potřeba kvalitních manažerů větší než dnes. Právě díky manažerským rozhodnutím skloňujeme slovo „krize“ tak často. Z toho důvodu roste potřeba specializovaného vzdělávání, na které má však čas pouze málokdo. Situace se pomalu ale jistě začala měnit s příchodem e-learningu. Přesto až manažerský vortál www.directors.cz přináší potřebný a snadno dostupný souhrn vědomostí.

Sdílet

Praha/Brno, 7.července 2009. Jeden z hlavních důvodů vzniku manažerského vortálu vysvětluje vedoucí technické podpory Jan Bartůšek.

„Požadavek na vznik Directors původně vyšel od samotných manažerů. Ti se sice chtěli vzdělávat, ale nepřekonatelnou překážku pro ně představovala časová náročnost. Málokomu se chtělo dojíždět desítky kilometrů a trávit víkendy s učebnicemi místo s rodinou. Pokud k tomu přičteme nutnou přípravu, nezbýval by jim prakticky žádný volný čas.“

Na stránkách www.directors.cz je opravdu možné studovat z pohodlí vlastního domova nebo kanceláře. Potřebujete pouze počítač a připojení k internetu. Stejně tak nemusíte jednotlivé lekce absolvovat najednou. Průchod můžete kdykoliv přerušit a třeba za týden se vrátit a pokračovat z toho samého místa.

Kvalitní servis samozřejmostí
„Naší snahou bylo eliminovat veškeré nedostatky spojené s e-learningem. Proto jsou zveřejněné materiály ty jediné, které bude student potřebovat. Nemusí si kupovat žádné další knihy ani drahá skripta, aby obdržel certifikát potvrzující nově nabyté znalosti. Veškeré materiály jsou již přeloženy do češtiny, proto není nutná ani znalost cizích jazyků.

,

Samozřejmostí je i tým specialistů, kteří jsou připraveni na možné dotazy studentů,“ dodává Bartůšek. K výhodám Directors patří i pestrost studia. To totiž probíhá formou případových studií, kdy žák řídí kroky Franka – ředitele fiktivní firmy. Má tak možnost vidět následky svých rozhodnutí a zpětně je hodnotit. Odpadá tedy stereotypní řetězec učivo – test – učivo – test, který se ukazuje jako neefektivní. Procesu učení zde pomáhá částečná míra ztotožnění s hlavními postavami a s tím spojený zájem na dobrém výsledku.

Cenové srovnání s ostatními manažerskými kurzy rovněž vychází ve prospěch Directors. Za stejné množství znalostí se na různých renomovaných školách platí desítky a stovky tisíc. Pro někoho, kdo chce začít něco dělat se svým vzděláním a zároveň ušetřit, nebyla vhodnější doba než nyní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).