Hlavní navigace

Kvapem.cz: 6000 registrovaných českých domén

[Tisková zpráva] 17.10.2008 – Kvapem.cz zaznamenal velký zájem o služby registrace českých domén již v první roce svého působení. Za tuto krátkou dobu se Kvapem.cz stalo významným registrátorem českých domén s více jak 100% nárůstem nových registrací.

Sdílet

Společnost MITON CZ, s.r.o. registruje více jak 6.000 českých domén. Této významné mety dosáhl skoro přesně po jednom roce působení jako registrátor českých domén pod značkou Kvapem.cz – domény do minuty. Zájem o služby registrace domén se postupně zvyšuje. Jen v měsíci záři 2008 si zákazníci zaregistrovali 384 českých domén.

„Služba se vyznačuje jednoduchým uživatelským rozhraním a možností úhrady pomocí platební karty. Mezi další důležité služby patří správa a on-line editace DNS záznamů, přesměrování e-mailu a domény.“ řekl Tomáš Fiala z MITON CZ.

Kvapem.cz v číslech
Počet registrovaných domén: 6 219
Mezi roční přísrůst domén: 3 005
Počet registrovaných domén v září 2008: 384
Počet uživatelů: 1 742

O společnosti MITON CZ, s.r.o:
Společnost MITON CZ, s.r.o. působí na českém internetu od roku 2000 – řadí se mezi významné poskytovatele ucelených internetových řešení a je provozovatelem řady důležitých a hojně navštěvovaných portálů (Heureka.cz, Stable.cz, Turistik.cz, Vaření.cz, Hafici.cz, Hotel.cz a mnoho dalších). Mezi její klienty patří společnosti T-Mobile, NetCentrum, Denso nebo ICZ. a mnoho dalších.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).