Hlavní navigace

Květen plný lásky na Prima LOVE

[Tisková zpráva] Nechte se v květnu unášet na vlnách zamilovanosti a prožívejte nové lásky spolu se svými hrdinkami na Prima LOVE. Romantické jarní období, v němž všechno raší, kvete a voní. Stejně tak i city. Milenci tráví čas hledáním rozkvetlé třešně a líbáním se pod ní. Singles pořádají pikniky a s jemnou úzkostí v hrdle pozorují zamilované dvojice kolem.

Sdílet

Prima LOVE chce být v květnu tou nejbližší společnicí, která vám nebude mazat med kolem pusy, ale naservíruje vám životní příběhy takové, jaké opravdu jsou a jaké všechny prožíváme. Uvidíte hrdinky mladé, ale i ty starší, protože na lásku není nikdy pozdě.

Na Den matek, 8. května, kdy slavíme dva měsíce od spuštění vysílání, si pro vás stanice Prima LOVE připravila milé překvapení v podobě romantické komedie Líbáš jako bůh od režisérky Marie Poledňákové.

Příběh oblíbené středoškolské profesorky, která se bláznivě zamiluje do lékaře záchranné služby, si díky zpracování režisérky získal obrovskou oblibu u diváků. „Je to komedie o vás a pro vás,“ vzkazuje divačkám jedna z hereček Eva Holubová. V dalších hlavních rolích uvidíte Kamilu Magálovou, Oldřicha Kaisera a Jiřího Bartošku. Snímek patřil v roce 2009 v českých kinech mezi nejnavštěvovanější a televize Prima LOVE ho odvysílá 8. května od 21 hodin. Spojte proto závěr tohoto významného dne s relaxací u příjemného filmu a prožívejte květen ve znamení lásky s Prima LOVE.