Hlavní navigace

Květnové výsledky návštěvnosti zpravodajského portálu tn.cz

[Tisková zpráva] Téměř 1,5 milionu reálných uživatelů navštívilo v květnu zpravodajský portál TV Nova, který tato nejsledovanější komerční stanice u nás spustila 5. 5. 2008 na adrese www.tn.cz. Vyplývá to z měření návštěvnosti internetu NetMonitor, ve kterém jsou již dostupné odhady výsledků za předcházející měsíc.

Sdílet

Praha 4. června 2008 – Rozjezd nového zpravodajského portálu, prvního svého druhu v ČR, který TV Nova spustila 5. května na adrese www.tn.cz, byl velmi úspěšný. Podle odhadovaných čísel NetMonitoru jej za měsíc květen navštívilo 1 477 945 reálných uživatelů. Každý z nich strávil na stránkách tn.cz v průměru 20 minut a 36 sekund. Pro informaci například server iDnes.cz/zprávy dosáhl za květen 990 485 a blesk.cz 662 613 odhadovaných reálných uživatelů.

TV Nova spustila reálně první televizní zpravodajský portál v ČR 5. května 2008. Jedná se o původní, samostatné a exkluzivní zpravodajství předkládané uživatelům v lehké a stručné formě s cílem nejen šetřit čas, ale i pobavit. Zpravodajská videa se stopáží 20 – 60 sekund tak tvoří zhruba polovinu zpráv. Třikrát za den pak portál nabízí „90 sekund“ – jedenapůlminutový souhrn moderovaných zpráv a jedny moderované zábavné zprávy s názvem RedNews.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).