Hlavní navigace

LabTech si zvolila AVG Antivirus pro své globální aktivity

[Tisková zpráva] AMSTERDAM, 23. září 2010 – AVG Technologies, výrobce světově nejpopulárnějšího volně dostupného antivirového softwaru, oznamuje, že LabTech Software bude poskytovat svým obchodním partnerům plně integrované antivirové řešení z nabídky společnosti AVG. Dohoda je součástí globální strategické spolupráce společnosti AVG (Global Strategic Aliances – GSA), partnerského programu skupiny pro rok 2010, který je zaměřen na vývoj, licenční procesy a strategické obchodní vztahy na trzích SaaS/MSP/ISP.

Sdílet

V rámci této nabídky a prostřednictvím služby Software-as-a-Service (SaaS) poskytne LabTech svým obchodním partnerům na celém světě nejnovější verzi AVG Antivirus Business Edition a AVG Internet Security Business Edition. Výkonnost antivirového softwaru AVG spolu s jeho uživatelským komfortem umožní poskytovatelům řízených služeb (Managed Service Provider) přesnější zacílení a zmírnění dopadů bezpečnostních hrozeb.

„LabTech má bohaté zkušenosti s dálkovým monitoringem, správou a automatizací, zahájením spolupráce se společností AVG, která je odborníkem v oblasti antivirových produktů, tak odpovídá na vzrůstající potřebu plně integrovaných bezpečnostních řešení,“ uvedl Rocco Donnino, senior viceprezident Global Strategic Aliances pro AVG Technologies. „Tato smlouva je významným rozšířením našeho současného bezpečnostního řešení v globálním měřítku a pomůže nám dosáhnout nových, inovativních bezpečnostních technologií k zajištění všech služeb na trzích SaaS, MSP a ISP.”

„Čím více se nabídka poskytovatelů řízených služeb stává standardem, tím více se antivirová ochrana a management stávají nepostradatelnými produkty v portfoliu MSP služeb,“ řekl Matt Nachtrab, výkonný ředitel LabTech Software. „Nabídka komplexního řešení v oblasti SaaS činí služby MSP atraktivnější pro klientskou základnu a spolu s antivirovým softwarem všem zákazníkům poskytuje veškerý technologický komfort, který od nás požadují.“

Pro více informací týkajících se kompletní nabídky bezpečnostních produktů AVG pro podnikání zahrnující edici File Server a Email Server navštivte prosím: http://www.av­g.com/business-security.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).