Hlavní navigace

Laďka Něrgešová obsadí titulní strany!

[Tisková zpráva] Praha 12. dubna 2006 -- Laďky Něrgešové budou od května 2006 plné titulní strany! Frekvence 1 s ní totiž od května rozjede dopolední show s názvem Na titulní straně. V té se každý všední den mezi 9.00 a 10.00 h živě svěřují posluchači se svými postřehy na téma, které je odvozené z titulních stran aktuálního tisku.

Sdílet

„Chceme především provokovat a překvapit. A tak náplň naší primetimové show Na titulní straně budou vedle skvělé muziky nově tvořit především ostré názory posluchačů i celebrit na cokoliv aktuálního. Je to ideální příležitost pro tak výrazného moderátora, jakým je právě Laďka Něrgešová,“ uvádí Barbora Tachecí, programová ředitelka tohoto nejsilnějšího rádia na českém trhu s tím, že právě pro tento typ interaktivní show má Laďka Něrgešová ten správný „drive“.

„Chci do Titulní strany dát všechnu svoji energii a vytvořit show, o které se bude mluvit, to mi věřte,“ říká Laďka Něrgešová a dodává: „Můj styl ne každý skousne, ale já se rozhodně nebojím být kontroverzní! Ostatně Frekvence 1 je výjimečná, a tak si odvážné cíle může dovolit – i proto jsem ráda, že mě oslovila,“ směje se Laďka.

Laďka Něrgešová startuje na Frekvenci 1 od května, a střídá tak Lucii Výbornou.