Hlavní navigace

Lámání rekordů skupiny Prima Group nekončí!

[Tisková zpráva] Televize skupiny Prima Group (Televize Prima, Prima COOL a Prima LOVE) dosáhly v minulém týdnu nejvyšších hodnot týdenního podílu na trhu od roku 2006. A to v obou hlavních cílových skupinách! V cílové skupině D15+ zaznamenaly podíl na trhu 25,30% a v mladší cílové skupině D15-54 25,08% Shr. Rekordního týdenního podílu na trhu od začátku roku dosáhla i Televize Prima – 20,25% v cílové skupině D15+ a pokračuje tak v rostoucím trendu.

Sdílet

Velmi úspěšný byl i čtvrtý díl pořadu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, který byl z dosavadních dílů zatím vůbec nejsledovanější. V cílové skupině D15+ si talentovou show nenechalo ujít 1127 tis. diváků při podílu na trhu 27,80%, ještě úspěšnější byl u mladších diváků. V cílové skupině D15–54 dosáhl podíl na trhu 30,27%. Potvrzuje se tak gradační charakter pořadu. Nový rekord zaznamenal v minulém týdnu i podvečerní pořad Prostřeno!. Páteční díl si nenechalo ujít 43,82% z diváků u televizních obrazovek v cílové skupině D15+, což je vůbec nejlepší výsledek v historii vysílání tohoto pořadu.

Rekordní hodnoty zaznamenala i nejmladší stanice skupiny Prima LOVE. Dosáhla nejlepších výsledků od začátku svého vysílání. V cílové skupině D15+ byl její týdenní podíl na trhu 1,59 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).