Hlavní navigace

Láska, s.r.o.: Premiéra nového sitcomu již 22. září na Nova Cinema

[Tisková zpráva] Od středy 22. září se mohou diváci těšit na zábavnou novinku na televizní obrazovce. Televize Nova Cinema uvede v premiéře nový komediální seriál Láska, s.r.o. (Love, Inc.). Bude vysílán každý den od pondělí do pátku, vždy v 19.30 hodin.

Sdílet

Láska, s.r.o. je název seznamovací agentury, jejíž jméno se stalo i titulem celého seriálu. Dostaneme se mezi tým dohazovačů, kteří pracují na tom, aby každý zhrzený zákazník dostal možnost najít ideální protějšek – sami však v této oblasti zrovna nezáří a mají co dohánět.

Hlavní slovo má Denise Johnsonová (Busy Philips). Energická, pragmatická mladá žena je v seznamovací činnosti velmi zdatná, a proto na sebe náležitě pyšná. Ne nadarmo se však říká, že kovářova kobyla chodí bosa, a tak v soukromém životě se jí nedaří najít a udržet si toho pravého. Aby se v tom neutápěla, vytyčila si dva pracovní cíle: zaprvé najít dokonalou partnerku bývalému příteli, s nímž by ale vlastně chtěla být sama, a zadruhé obstarat partnera své šéfové.

Majitelka agentury Clea Lavoy (Holly Robinson Peete) se totiž právě rozvádí. Poté co s manželem definitivně usoudili, že plamen své lásky z vysoké školy, kde se poznali, už opravdu neoživí, rozhodli se jít od sebe. Clea se od té doby snaží pomoci mu najít novou spřízněnou duši, sebe však začala zanedbávat. Navíc díky ukotvení v dlouholetém manželství ztratila spojení s reálným světem „singles“. „Projekt Clea“ potřebuje týmovou souhru, a tak na něm s Denise pracují i ostatní zaměstnanci agentury.

Francine (Reagan Gomez-Preston) je temperamentní „party girl“, která dokáže rozjet večírek, i když je zrovna po ruce jen prostředek na mytí oken. Kromě profesionálního seznamování se věnuje také navrhování módy.

Recepční a asistentka Viviana (Ion Loverman) pochází z Argentiny a má jediný cíl: sehnat amerického nápadníka, který by si ji vzal. To by jí zajistilo zelenou kartu a jistotu, že může zůstat ve Spojených státech.

Mezi těmito ženami se zvolna pohybuje nekonformní, výstřední lenoch Barry (Vince Vieluf), který chce žít jen podle svých pravidel.

Hlavní roli Denise hraje Busy Philipps, kterou mohli diváci vidět například v seriálech Dawsonův svět, Pohotovost, Malcolm v nesnázích nebo Terminátor: Příběh Sáry Connorové. Zajímavostí je, že byla vybrána až poté, co byl natočen pilotní díl, v němž tuto roli hrála seriálová matadorka Shannen Doherty (známá především jako Brenda Walshová ze seriálu Beverly Hills 90210). Kdo by však za jejím vyhazovem čekal nějaký její rozmar nebo hysterickou scénu směrem k natáčecímu kolektivu, kterými proslula, ten je tentokrát vedle. Studio se po testovací projekci pilotní epizody pro inzerenty prostě rozhodlo nahradit ji mladší herečkou. Herecká kolegyně Holly Robinson Peete také pro ni měla jen slova chvály: „Je to skvělá profesionálka. Neudělala nic špatně, ani za to nemohla. Stanice se zkrátka rozhodla jít s její postavou jiným směrem, a ona to plně akceptovala.“

Tvůrčí tým seriálu má za sebou mnoho zajímavých projektů a zkušeností.

Výkonný producent Adam Chase začínal jako scenárista veleúspěšného projektu Přátelé, aby se v něm pak přesunul do pozice producenta.

Druhý z producentů Mark Burg má na kontě řadu filmů, například John Q nebo Perníkový dědek. Společně s dalším producentem seriálu Láska, s.r.o. Orenem Koulesem pak stojí za hororovou sérií The Saw, a hlavně za populárním sitcomem Dva a půl chlapa.

Scenárista Andrew Secunda dříve vymýšlel scénáře a skeče pro zábavné televizní show Late Night With Connan O’Brien a Saturday Night Live.

Cílem seriálu je samozřejmě především bavit a daří se mu to velmi dobře, ale za vtipnými situacemi se skrývá i lehké zamyšlení: Co je to láska? Je to ten pocit, že se země otřásla, nebo snad příjemná jistota, že mám vedle sebe někoho, s kým je mi dobře, rozumíme si a věřím mu?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).