Hlavní navigace

Late night show Jana Krause startuje

[Tisková zpráva] Známý moderátor Jan Kraus se už v pátek 3. září představí divákům Televize PRIMA ve své nové late night show – Show Jana Krause. Formát již léta zavedený v zahraničních televizích není v podání Jana Krause neznámý ani českému publiku. Diváci této nové show se tak mohou těšit na zajímavé hosty a břitký humor pohotového i obávaného moderátora. Prvními hosty v Show Jana Krause budou ministr dopravy Vít Bárta, zpěvačka Klára Vytisková a fakír Petr Fiedor, který zdolal tři české vrcholy – Sněžku, Říp a Blaník – v botách plných střepů. Premiérový díl Show Jana Krause odvysílá Televize PRIMA 3. září ve 21.45.

Sdílet

Fanoušci Jana Krause mají však navíc jedinečnou možnost zažít atmosféru nové show v předstihu. Tým pořadu Jana Krause pro ně připravil exkluzivní předpremiérové natáčení, které bude již tuto středu 1. září od 19.00 v Divadle Ponec. V tomto speciálním „nultém“ díle si Jan Kraus totiž jako své hosty zvolí právě někoho z publika. Najdou se tři odvážlivci, kteří zasednou na pověstnou červenou pohovku a budou čelit všetečným otázkám Jana Krause? Poslední lístky na toto exkluzivní natáčení jsou ještě k dispozici na www.ticketpor­tal.cz.

O moderátorovi – Jan Kraus
Český herec, publicista, režisér, dramatik a také porotce show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT je nezaměnitelný svým humorem a pohotovými dotazy. Byl dětskou hereckou hvězdou, herectví ale nestudoval. Menší role hrál v mnoha filmech (např. Dva tygři, Spalovač mrtvol, Dívka na koštěti, Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách, Což takhle dát si špenát, Černí baroni aj.). Prosadil se ale hlavně na poli televizních talk show – Sauna, Další, prosím!, O. K. – Občan Kraus nebo Přesčas.

Neznámější a u diváků nejoblíbenější se stalo jeho Uvolněte se, prosím!, jehož obdoba se vysílala i na Slovensku pod názvem Bez obáv, prosím! Za tuto show získal ocenění v divácké anketě TýTý za nejlepší program roku a televizní cenu Elsa. Do roku 2009, kdy z funkce odstoupil, byl předsedou Českého filmového a televizního svazu (FITES). Žije s herečkou Ivanou Chýlkovou a je otcem čtyř synů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).